Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Yabancı - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Yabancı

Ne kadar Türkçe arkadaşlık sitesi var sa aslında bir o kadar da yabancı arkadaşlık siteleri mevcut. Tıpkı onlar da bizim ki kendilerini yalnız hissettikçe yada yeni insanlarla tanışmak için arkadaşlık sitelerine bakıyorlar ya orada istediği arkadaşlığı buluyorlar yada evleneceği kadını veya erkeği bulan kişiler de var tıpkı onlar da bizim gibi. Bu nedenden dolayı arkadaş siteleri yabancı olanlar benim ilgimi daha çok çekiyor.

Çünkü ben hem yabancı dilimi geliştirmek için hem de yabancı insanlarla tanışmak istediğimden dolayı bende arkadaş siteleri yabancı olanlara bakmak istedim. Ve karşıma bir sürü arkadaşlık sitesi çıktı. Ancak hangi site benim için daha iyi olur bunu bilemedim. Çünkü çeşit olarak bir sürü arkadaşlık sitesi mevcut iken benim gibi bu arkadaşlık sitelerine yabancı olan birisi hangi arkadaşlık sitesi daha iyi olur bilmekte zorlanıyor haliyle. Bu sebebten ötürü ilk başta bu bildiğim ve daha önceden de ilan açtığım bu arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdim. Çünkü burada da yabancı arkadaş arayan benim gibi yeni insanlarla tanışmak isteyen veya yabancı ülkelere yerleşip orada yaşayan bir sürü arkadaşların olduğunu gördüm. Bu nedenden dolayı belki burada benim gibi yurt dışında yaşayıp arkadaşlık kurmak isteyen bir arkadaş vardır diye düşünüp bunu düşünme sebebim de bunun gibi ilanları çok gördüğümden dolayı buraya da bu şekilde ilan açmak istedim. Aslında tam olarak yurt dışında yaşadığım söylenemez. 2 ay filan kalıyorum yurt dışında ancak bu yetmiyor. Ve yabancı dilimi tam olarak geliştiremedim. Hem daha çok yabancı insanlarla konuşmak hem de daha fazla yabancı dilimi geliştirebilirim düşüncesiyle bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi yurt dışına meraklı olan veya orada yaşayıp da bir Türkiye den kendisine bir arkadaş arayan ve sohbet etmek isteyen konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Benim amacım hem arkadaşlık hem sohbet etmek hem de biraz olsun ileride daha fazla yurt dışında kalacağımdan ötürü biraz olsun yabancı dilimi geliştirmek istediğimden dolayı arkadaş siteleri yabancı ilanını açmak istedim.Arkadaş Siteleri Yabancı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Mart 2024 30 Mart 2024 — 11:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar