Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

canlı sohbet - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

canlı sohbet

Belgin ben Adana Yüreğir de yaşıyorum. 29 yaşında hiç evlenmemiş bir ev kızıyım. Buraya ilan eklemekteki amacım dürüst bir bey ile tanışıp canlı sohbet ederek ilerleyen zamanda evlenmeyi istiyorum. İlanımda canlı sohbet kısmını biraz açmak istiyorum yanlış anlamalara yol açmamak için. Bir süre buradaki ilanıma gelecek yanıtlara cevaplar yolu ile tanıştığım ve dürüstlüğüne kanaat getirdiğim bir bey ile canlı sohbet ile de görüşüp son kararımı verme amacındayım. Yani her yazan telefonum şu, skype adresim bu ya da whatsapp dan yazsana gibi isteklerde bulunmazlar ise sevinirim. İlanımı tamamen okuduktan sonra sizin de niyetiniz ciddi ise yazabilirsiniz.

Başlangışta da belirttiğim gibi Adana da oturuyorum ve bu çevreden yazan beyler ile özellikle ilgileniyorum. Ben 29 yaşındayım ve bana yazacak beylerin 30 ile 40 yaş arası olmasını önemsiyorum. Ayrıca maddi ve manevi olarak yazacak beylerin evliliğe hazır olmaları benim için önemli. Maddi olarak olarak orta seviye ve üzeri beyler ile ilgileniyorum. Dış görünüş olarak özellikle belirteceğim bir kriterim yok ancak kendisine saygısı olan her beyin kendi dış görünüşüne önem vermesi gerektiğini düşünmekteyim. Hayalimdeki bey kendine ve dış görünüşüne özenm veren, özen gösteren, bayanlara nasıl davranılır ya da nasıl konuşulur iyi bilen nazik, iç dünyası zengin duygusal ve dürüst özelliklerde. Hiç evlenmemiş, dul ya da dul çocuk sahibi beyler yazabilirler. Benim için önemli olan karşımdaki beyin kaç hata yaptığı değil hatalarından ders alıp almadığıdır.

İlanıma yanıt verecek beyler biraz kendilerinden bahsedebilirler, gündelik hayatlarından bahsedebilirler, alışkanlıklarından ya da boş zamanlarında neler yaptıklarından bahsedebilirler. Merakla okuyacağıma emin olabilirsiniz. Lütfen kriterlerime uymayanlar ya da farklı amaçlarda olanlar, tek kelimelik mesajlar gönderecekler yazmasınlar yanıt alamazlar. Bu konuda katıyımdır emin olabilirsiniz.canlı sohbet - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 07:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Mrblar ben tanışmak istiyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar