Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bedava Mesajlaşma Arkadaş Sitesi - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bedava Mesajlaşma Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Derin bekar bir bayanım. Aslında uzun zamandır bu gibi sitelere yada bedava mesajlaşma arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak pek kendi açımdan istediğim veya aradığım gibi bir site bulamadım. Bu nedenden dolayı da uzun bir bakınmadan sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve burada kendimi tanıtmak ve arkadaş edinmek istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Ben bekar çalışan Antalya’da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. İnsanlar bazen hatalar yapar yada yanlış kararlar verebilir. Ama önemli olan bu kararların yanlışların arkadasında durarak bunları düzeltmenin bir yolunu bulmak yoksa kendi haline bırakırsak işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve bazen bu gibi sorunlar da küçüçük gelse bile uzun süren bekleyiş sonucundan bu sorunlar yığılarak bir dağ gibi büyüyebilir. O yüzden problemleri veya herhangi bir sorunu daha en başından çözmek ve halletmek en iyisi olur diye düşünüyorum. Ve hayatımda da her zaman bu şekilde ilerledim. Yaşım 38 bekar çalışan bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak dediğim gibi ayrıldım. Ben burada ilan açma nedenim ise bedava mesajlaşma arkadaş sitesi bakar iken burayı buldum ve burada kendimi tanıtmak ve mesajlaşmak istediğimden dolayı kendime hayatıma uygun bir arkadaş aradığım için ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim düşüncem gibi düşünen en azından aynı fikirlerde buluşabileceğimiz aynı konuları konuşabileceğimiz bir arkadaşım olsun isterim. Sonuçta birisi ile konuşur iken yada arkadaşlık kurar iken de seninle ortak yönleri fikirleri olmasına dikkat edersin yada en azından ben bu şekilde bir bayanım. Ve buna dikkat edebilecek birbirimizi anlayabileceğimiz konuşabileceğimiz bir arkadaş bulurum diye bedava mesajlaşma arkadaş sitesi ilanlarına bakarak buraya ilan açtım ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Bedava Mesajlaşma Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Mayıs 2024 30 Mayıs 2024 — 04:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar