Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Yeni - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Yeni

İyi günler ben aslında bir arkadaşlık sitesine katılmadan önce ilk başta nette evlilik ilanları yeni olanlara yeni ilanlara bakmak istedim. Tabi bir sürü ilan yada arkadaşlık sitesi var ancak hiçbiri pek ilgimi çekmedi.

Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve uzun zaman önce bulmuştum aslında ve takip ediyordum kendisini ancak baya girmeyince unutmuştum ve arar iken tekrar bu çıkınca bu sefer içeriğine bakmak istedim.Ve ben girmeyeli evlilik ilanları yeni açanlar olmuş diye bakmak istedim. Evet bir kaç ilan var ama hiç biri benim kriterlerime uygun gelmedi ve en iyisi bende kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak olacağını düşünerek bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar daha önce evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Yaşım 43 bekarım . Antalya da yalnız yaşayan bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine düşkün bir tane kedim var kedileri çok severim onunla ilgilenen hayvanları seven ve koruyan saygılı, dürüst, bakımlı çalışkan bir bayanım. Benim istediğim tekrar evlilik kurmak beni anlayan dinleyen anlayışlı evlilik ilanları yeni seven bir beyle tanışmak ve evlilik kurmak hayatımı birleştirmek istiyorum. Çünkü yalnız olmuyor tek başına olmuyor maddi açıdan değil yada bir beklentim yok. Ben manevi açıdan bir yalnızlık içindeyim.

Bu yüzden evlilik ilanları yeni olanlara bakmak istedim. Ancak bulamayınca kendi ilanımı yeni bir ilan açmak daha uygun olur diye düşündüm. Yaşı 43-48 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Ailesi ile ilgilenen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan dürüst, anlayışlı kibar nazik evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evlenmek isteyen veya düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ciddi düşünen beyleri beklerim.Evlilik İlanları Yeni - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Nisan 2024 21 Nisan 2024 — 18:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. istanbuldan durumu iyi olan bayanla evlenmek istiyorum.veysel 41 yaşımdayım.eşimden ayrıldım.

  2. van merkez dul bayan tercihim heray maddi ve manevi destek olcam namazlarimi kilarim serbest meslek yapiyorum ask mutluluk huzur bulusma evlilik adimi atcam es ariyom goz bebeğim ol yeter.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar