Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Yorum - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Yorum

Artık günümüzde arkadaşlıklar ilişkilerin hepsi arkadaşlık ortamların da kuruluyor. Ben de bu fikir ile evlenmek istiyorum yorum bakmak istemiştim. Aslında bir arkadaşlık sitesine ilan açma gibi bir düşüncem yoktu. Sadece evlilik düşünen kişilerin ilanlarına ve gelen yorumlara bakıyordum.

Ancak bakınca özellikle bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun gözüktü. Çünkü evlenmek istiyorum yorum bakınca pek çok kişinin yorum attığını ciddiye aldığını gördüm. Genellikle arkadaşlık siteleri benim için bir tuzak gibi görünüyordu yani şöyle diyeyim bir kere başka bir arkadaşlık sitesin de bulunmuştum ve pek istediğim gibi sonuçlar alamamıştım bunun için de daha ilan yada kayıt olma gibi bir düşüncem yoktu. Sadece yorumlara veya açılan ilanlara bakıyordum. Ancak işte bu arkadaşlık sitesi diğerlerinde farklı olduğunu ve bir çok kişinin benim gibi diğer arkadaşlık sitelerinde aradığını bulamadığını görünce ve burada da gayet güzel bir şekilde gelen yorumlara bakılınca ciddi yorumlar geldiğini görünce ben de bir ilan açıp bir kez daha şansımı denemek istedim. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve sizlere kısaca kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan daha önce bir kez evlilik yaptım ancak ayrıldım. Bu evliliğimden çocuğum yok çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst samimi bir bayanım. Çorum da yaşıyorum.

Benim bu evlenmek istiyorum yorum bakma nedenim aslında ben de tekrar evlilik istiyorum ancak bunu bu şekilde yapmak uygun olur mu olmaz mı bilemediğim için ilk başta yorumlara yada diğer ilanlara bakmak daha uygun olur diye düşündüm.Ama yine de ilk başta evlilikten önce birbirini tanımak arkadaşlık kurmak daha iyi olur diye düşünerek arkadaşlık kurmak samimi dürüst saygılı kibar anlayışlı bir bey arıyorum ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir arkadaşlık kurabileceğim bey arıyorum ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Yorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Nisan 2024 18 Nisan 2024 — 11:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar