Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Erkek arayan bayanlar - 03 Afyon, Bay - Arkadaş Arıyorum

Erkek arayan bayanlar

Merhaba ben Haldun 38 yaşında yalnız yaşayan daha önce hiç evlenmemiş Afyonkarahisar Kızılören ilçesinde oturan ve kendi işleri ile meşkul olan bir beyim. Buraya ilan eklemekteki amacım hayalimdeki karakterde bir bayan ile tanışıp evlilik yolunda ilerlemek. Maddi ve manevi olarak evlilik için hazır bir beyim ve bu yaşıma kadar tam analamıyla karar vermeden evlenmek istememem, biraz da seçici olmam yüzünden hiç evlilik kurumu için ciddi düşünmemiştim.Ancak kararımı verdiğimde gördüm ki yaşadığım bölge için yaşım evlilik yaşının idealinden biraz uzaklaşmış. En azından benim yaşadığım yer için böyle. Burada bir ilan oluşturarak ben de kendine güvenilir evlilik amacı ile erkek arayan bayanlar ile iletişim kurmak istedim. Kim bilir belki hayalimdeki bayan burada kendi ilanı ile erkek arayan bayanlar arasındadır ya da sizin hayalinizdeki bey benimdir. Bunu görmek için beklemem gerekecek sanırım. Tüm evlilik amaçlı erkek arayan bayan ilanı sahipleri ve ilan açmamış olanları mesaj atmaya davet ediyorum ve mesajlarınızı bekliyorum.

Aradığım bayan 30 ile 35 yaşları arasında daha önce hiç evlenmemiş ya da dul bir bayan da olabilir. Ancak ben daha önce hiç evlilik yapmadığım ve çocuk sahibi olmadığım için çocuk sahibi dul bayanların yazmasını istemiyorum. Bu konu için acemi biri olarak kendimi görüyorum ve genç bir bireyin psikolojisi için emin olmadan karar almak istemiyorum. Diğer yandan evleneceğim bayandan hiç bir maddi beklentim yok. Çalışıyor da olabilir ev kadını da olabilir. Önemli olan kendisini daha mutlu vehuzurlu nasıl hissediyor olması benim için. Eşim kendisini nasıl mutlu hissediyor ise o şekilde yaşaması taraftarıyım. Kimseyi olduğundan daha farklı biri yapmaya zorlayacak kadar düşüncesi biri olmadım hiçbir zaman. Dış görünüş olarak seçici değilim ancak her bey gibi bende eşimin bakımlı, kendine özen gösteren bir bayan olmasını isterim. Nerden yazdığınız önemli değil her ilden yazabilirsiniz. Seyahat sorunum yok. İlerleyen zamanda ciddi bir karar almamız halinde seyahat ederek ailelerimizi tanıştırabilirim. Yeterki olumlu bir karar alabileceğimiz kadar birbirimize uyumlu olduğumuza karar verelim.

İlanımda bir kaç kriterime değindim ve hayata bakış açımı görmeniz için elimden geldiğince detaylandırmaya çalıştım. Kriterlerime uyan bayanların mesajlarını bekliyorum. Maddi hevesler peşinde koşan bayanlar katiyen yazmasınlar ya da evlilik planları olmayanlar. Gelecek her bir mesajı dikkat ve titizlikle okuyacağımdan ve yanıtlayacağımdan şüpeniz olmasın. Mesajlarınızı bekliyorum. Kalın sağlıcakla …Erkek arayan bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Şubat 2024 9 Şubat 2024 — 00:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar