Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Ankara - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Ankara

Ben Ankara’da yaşayan bir bekar bayanım. Yaşım 38 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Sebebini de açıklamak isterim . Çünkü tam olarak aradığım veya kalbinin atmasını kendimi hayatımı ona adayacağım bir insan bir bey çıkmadı karşıma. Ben de bu nedenden dolayı arkadaşlık sitelerine bakmaya başladım ve ilk önce arkadaş sitesi Ankara ile ilgili sitelere bakmaya başladım.

İlk başta bir kaç site buldum sonra bu siteyi bu arkadaşlık sitesini buldum ve burada arkadaş sitesi Ankara ilanlarına baktım ve iletişim kurmaya çalıştım ancak pek cevap gelmedi ben yanlış anlamıyorum görmemiş de olabilirler veya uygun da olmayabilirim aradıkları kriterlere bu nedenden dolayı bende kendi ilanımı oluşturmak istedim. Ve işte buradayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışıyorum özel bir şirkette. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Çok şükür maddi yönden bir sıkıntım yok ve bu gibi amaçlar için de burada değilim ve bu şekilde tekliflerle veya amaçlarla yaklaşmayın. Amacım gerçek bir arkadaşlık ve ileriye doğru hayatımı birleştirebileceğim bir bey arıyorum. Dürüst, samimi, sıcak kanlı, bakımlı bir bayanım. Evlendikten sonra çalışmaya devam etmek istiyorum. Çünkü çalışmak bana iyi geliyor bunu söylemek istiyorum. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçiriyorum çok bir sosyal bir bayan değilim daha çok evinde ailesi ile vakit geçiren bir bayanım. Ve bu durum beni oldukça mutlu huzurlu ediyor. Dışarıda ki insanlardan daha samimi en zor zamanın da yanında olan kişi her zaman ailendir ve ben de bunu bildiğim için dışarıda ki insanlarla boş vakit geçireceğimden ailem ile olmayı onlarla vakit zaman geçirmeyi daha çok seviyorum.Evlendikten sonra Ankara’da yaşamak istiyorum. Ancak olur da çok sevdim çok güzel uyum sağladık birbirimizi tamamlıyoruz anlaşıyoruz anlıyoruz birbirimizi zaten bunlar olmadan da evlilik olmaz ama düzgün bir karar verip konuşarak anlaşarak evleneceğim kişi başka yerde yaşamak isterse de olur illa burası Ankara olacak diye bir şey demiyorum. Benim evlilikte aradığım mutluluk huzur sıcak bir yuva aile kurmak ve evlilik dediğin iki kişilik olan bir şey tek taraflı olmaz ve birbirimizi anlamak tamamlamak anlaşmak birlikte karar vermek konuşmak iletişim kurmak önemli diye düşünüyorum.

Bir beyde aradığım özelikler dürüst olması, samimi olması, kibar ve nazik olması, kadına değer kıymet vermesi aileye önem vermesi bir aile kurmayı istemesi önemlidir. Yaşı 38-45 arası olabilir evlenmiş ayrılmış bekar olabilir. Çocuğu da olabilir bunlar benim için sevdikten sonra sorun olmaz. Yeter ki dürüst olsun. Arkadaş sitesi Ankara ilanımla ilgilenen ciddi evlenmeyi düşünen beylerin iletişim kurmasını bekleyeceğim. Cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.Arkadaş Sitesi Ankara - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mart 2024 24 Mart 2024 — 06:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba benn38 yaşında bşr bir bayım sizede uyarsa tamışmakmisterim ankarda yaşıyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar