Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Hollanda - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Hollanda

Merhabalar iyi günler ben Türkiye de yaşıyorum ancak bundan 2 sene önceye kadar Hollanda da yaşıyordum. Yaşım 45 bekar çalışan bir bayanım. Aslında aklımda kendime uygun bir arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili olan arkadaşlık sitelerine bakmak vardı. Ancak pek bulamadım demek istemiyorum. Buldum aslında ancak bana uygun gözükmedi.

Bu nedenle bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açarak oluşturabileceğim bir ilan açma fikri bana çok mantıklı geldi. Ve hayatımda bir ilki yaparak bir arkadaşlık sitesinde bulunmak benim için de önemli bir olay ve bu arkadaşlık sitesini bulduğuma sevindim. Ve buraya beni ilgilendiren arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili bir ilan açmak istedim. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ancak olmadı yapamadık ve ayrıldık boşandık. Boşanalı da uzun bir zaman oldu. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Ve benimle kalıyor. Aslında üniversiteye gidiyor. Yani o kadar küçük değil. Artık oda kendi ayaklarının üstünde durmaya başladı. İş evlilik derken yuvadan uçup gidecek. Ve bende yalnız kalacam. Neden Hollanda ile ilgili arkadaşlık sitelerine baktığımı söylemek isterim. Aslında daha önce hiç bakmadım ve neden baktığımı söylemek isterim. Aslında hayatımda tekrar yuva kurabileceğim tekrar evlenmeyi düşündüğümden ve mutlu huzurlu bir yuva aile kurabileceğim bir bey arkadaş bulabilmek için bu ilanı veya Hollanda arkadaşlık sitelerine baktım. Amacım tekrar Hollanda da yaşamak ve orada bir aile kurmak bu burada tanışıp biriyle ciddi düşüneceğim ve evleneceğim kişi ile birlikte orada yaşamak veya orada yaşayan bekar bir beyle tanışıp yuva kurmak isterim.

Maddi amaçlar için burada değilim. Maddi durumum gayet iyi amacım yuva kurmak mutlu huzurlu bir ailem olsun istiyorum ve Hollanda dayaşamaya alıştığım için orada tekrar evlenebileceğim yada benimle birlikte orada yaşamak yuva kurmak isteyen ciddi düşünen bir bey arıyorum.Yaşı 45-50 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Önemli olan dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar olması. Ve evi ile ilgilenen evi ailesi ile ilgilenen vakit geçirmeyi seven bir bey olması benim için önemli. Arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili arkadaşlık sitelerine bakan veya orada yaşayan veya yaşamak isteyen kendine bayan arkadaş arayan bir bey arıyorum.Arkadaş Sitesi Hollanda - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mart 2024 14 Mart 2024 — 13:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben Hollanda’da yaşıyorum yanlızım bekarım ciddi bayan arkadaş hatta evlenmek istiyorum.

  2. merhaba ismim hasan şanlıurfada ikamet ediyorum dilerseniz arayarak tanışa bılırız..iyi günler.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar