Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Edinme Yolları - 53 Rize, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Edinme Yolları

Arkadaşlık edinmek artık günlük yaşantımız da oldukça zor nette de oldukça zor. Çünkü gerçek bir arkadaş bulabilmek artık o kadar zor bir hale geldi ki insanlar kendi çıkarı olmadıkça birbirine yanaşmıyor. Ancak karşı taraftan bir çıkar umuyorsa o zaman yaklaşıyor ya arkadaş oluyor ya da dost oluyor. Ancak ben böyle bir arkadaşlık istemiyorum. Ve bunun için de kolay arkadaş edinme yolları nette bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istiyorum. Belki yaşım genç olabilir. Bu arada yaşım 26 bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışıyorum hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek oluyorum. Rize de yaşıyorum. Benim istediğim şey kendime bir arkadaş bulabilmek istediğimden dolayı ve nette de kolay arkadaş edinme yolları bakar iken bu arkadaşlık sitesine denk geldim. Ve buraya ilan açmak istedim. Umarım yanlış anlaşılmam ben hem biraz kendi fikrimi paylaşmak istedim. Hem de kendime arkadaş edinmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Belki bazı insanlar kolay arkadaş edinebilir ama ben hem içine kapanık bir bayanım hem de pek sosyal bir bayan değilim ve ayrıca insanlara pek güvenim kalmadı genellikle arkadaş olmaya çalışan kişiler hep bana çıkarı için yaklaşmaktaydı. Bunun için de bende gerçekten samimi bir arkadaşlık kurabilecek dürüst saygılı seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş edinmek ve beni gibi düşünen benim gibi arkadaş arayan bayan veya erkek arkadaşlara ulaşmak için bu ilanı açmak istedim.

Bazı kişiler kolay arkadaş edinme yolları hiç aramaz çünkü herkesle kolayca arkadaşlık kurabilir iken ben bu şekilde değilim. Benim için arkadaşlık kurmak oldukça zor bir durum. Bunun için nette kendime göre kolay arkadaş edinme yolları arar iken de bu arkadaşlık sitesinde hem şansımı denemek hem de kendimi denemek biraz olsun sosyalleşmek ve arkadaş edinmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Yaşı 20-35 arası olan saygılı seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen ve benim gibi seviyeli bir sohbet arayan seviyeli bir arkadaşlık arayan bayan veya erkek arkadaş olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim.Kolay Arkadaş Edinme Yolları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Nisan 2024 19 Nisan 2024 — 16:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben Mehmet uzak yakın farketmez bende sizin gibi arkadaş arıyorum ama yaşım 46 seninle krıterlerimiz uyuşuyor benimkisi faydalanma amaçlı değil sohbet muhabbet konuşmak istersen yazabilirsin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar