Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Ücretsiz - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Ücretsiz

Ben hayatımda ilk defa bir arkadaşlık sitesi bakmaya başladım. Aslında bazı yorumlardan anladığım kadarı ile kişiler daha çok arkadaş sitesi ücretsiz olanlara yoğunluk veriyorlar.

Bu nedenden dolayı da bende hayatımda ilk defa nette arkadaş sitesi ücretsiz olanlara bakmak istedim. Bunun için de bu arkadaşlık sitesini buldum. Aslında benim için tam olarak düşündüğüm gibi bir site oldu. Hem ücretsiz oluşu hem de ilan açma fikri benim için çok uygun oldu. Bu nedenden dolayı buraya ilan açmak ve kendi ilanımı oluşturmak istedim. Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 28 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem ile birlikte Samsun da yaşıyorum. Çalışıyorum hem aileme destek oluyorum hem de kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Ve bu beni oldukça mutlu ve huzurlu hissettiriyor. Aslında maddi olarak bir sıkıntımız olmasa bile aileme destek olmak benim için oldukça huzur ve mutluluk veriyor. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün evine ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok. Evin tek kızıyım. Benim için aile her şey demek bunun için de dışarıda geçireçeğin boş vakitten daha çok ailen ile geçireceğin zamanı tercih ederim. Bu nedenden dolayı elimden geldiğince boş vakitlerimde ailem ile olmayı daha çok severim. Benim istediğim veya buraya ilan açma sebebim arkadaş edinmek ve ileriye doğru tanışıp anlaştıktan sonra da ciddi düşünecek maddi ve manevi olarak kendini hazır hisseden bir beyle tanışıp arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru ciddi düşünmek istiyorum.

Bu nedenden dolayı nette arama yapar iken arkadaş sitesi ücretsiz diye benim için bu arkadaşlık sitesi çok uygun geldi. Ve buraya ilan açmak istedim. Aradığım bey 28-37 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Dürüst, samimi, kibar nazik bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün kendini evliliğe hazır hisseden maddi ve manevi yönden hazır hisseden evlenmeyi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Ücretsiz - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Haziran 2024 14 Haziran 2024 — 14:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba aynı şehirdeyiz arayın lütfen dürüsce yalansız düşünürseniz.

  2. Merhaba kocaelinden volkancan ben ordu mensubuyum 27 35 yaş arası dürüst güvenilir bayanlardan mail bekliyorum Mesajlarınızı bekliyorum.

  3. Mrh sizi tanımak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar