Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ciddi Arkadaşlık İlanları - 80 Osmaniye, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı kendime uygun ve benim düşünceme göre istediğim gibi ciddi arkadaşlık ilanlarına bakıp buralarda arkadaşlık kurmak arkadaşlık aramak istedim.

Ve bunun için de nette ciddi arkadaşlık ilanları bakmıştım. Ancak haliyle pek kendime yada en azından benim düşünceme göre bir ilan bulamadım ve bunun için de kendi ilanımı kendim açmak ve sizinle paylaşmak konuşmak ve ciddi bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Biraz size kendimden bahsedeyim. Yaşım 39 bekar çalışan samimi kendi ayakları üstün de duran saygılı dürüst, eğlenmeyi seven, sakin bir yapısı olan bir bayanım. daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı yürümedi ve boşandık ve bu evliliğimden 1 çocuğum var. Çalışan bir bayanım. Ve boş vakitlerim de çocuğumla ilgilenmeyi onunla eğlenmeyi eğlenceli şeyler yapmasını seven bir bayanım. Aslında aklımda tekrar evlilik gibi bir düşünce yoktu. Maddi konuda da bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim. Amacımı söylemeden önce neden evlilik düşünmeyen bir bayan nasıl evlilik düşünmeye başlar diye size söylemek isterim. Aslında çocuğumla yalnız olarak tek başıma iyi idare edebiliyorum. Ancak toplum gözünde dul olmak yalnız yaşamak pek iyi karşılanmıyor ve bende bu gibi bakışlardan çok bunaldım çok bıktım. Osmaniye de yaşıyorum.Ve bu gibi bakışlardan dolayı ve tek yaşadığım için de artık bunaldım ve beni anlayacak dinleyecek hayatını benim gibi yaşayan ve bu amaçla tanışmak isteyen ciddi olan bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yani ne kadar tanışmak arkadaşlık olsa da ileriye doğru ciddi düşünecek ve bu amaçla tanışmak isteyen bey arıyorum.

Bir bey de aradığım şey çok fazla bir şey değil. Evine ailesine düşkün olması ve dürüst,saygılı, kibar ve nazik olması ve evi ailesi ile ilgilenen evine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evi ve ailesine bakabilecek düzeyde olması benim için yeterlidir. Benim gibi ciddi arkadaşlık ilanları bakan ve hayatını brileştirebileceği doğru insanı arayan beylerin cevaplarını beklerim.Ciddi Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Temmuz 2024 5 Temmuz 2024 — 00:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar