Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

kız arkadaş - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

kız arkadaş

Mrb ben Buse Adana Pozantı da yaşıyorum. 28 yaşında ev kızıyım ve aynı zamanda ailem ile yaşıyorum. Hiç evlilik yapmadım ve haliyle çocuk sahibi değilim. Buraya ilan eklemekdeki amacım Adana ve çevresinden dürüst bir bey ile tanışarak evlilik yolunda hayatımı birleştirmek istiyorum. Üniversite mezunu eğitimli bir bayanım aynı zamanda her ben yaşdaki mezun gibi kpssye çalışıyorum. İlerleyen zamanda çalışmayı da planladığımı belirtmek için bunu ayrıca yazmak istedim.

1 64 boyunda zarif bir dış görünüşüm olduğu söylenir. Pek bir sosyal hayatıl olduğu söylenemez ama nadiren sosyal faaliyetlere katılsam da kendime ve dış görünüşüme dikkat etmeye çalışırım. Benim gibi kendine dikkat eden baylarla ilgilenmekteyim. Ayrıca yazacak beylerin maddi ve manevi olarak evliliğe hazır beyler olmasını rica ediyorum. 30 ile 40 yaş arası yaş kriterimdir unutmadan belirtmek isterim. Dış görünüş olarak ayrıca bir kriterim yok. Benim için öncelik karşımdaki kişinin içidir. Yani iç güzelliği herşeyden önce gelir.

İlanımı özellikle kız arkadaş olarak eklemek istedim. Benim için öncelik evleneceğim kişi ile her şeyden önce karşılıklı iyi birer arkadaş olabilmektir. Her türlü derdii tasasını insanın en iyi paylaşabileceği kişinin herkesden önce eşi olması gerektiğine inananlardadım. Bu da karşımdaki kişinin dürüstlüğüne bağlı olduğuna bağlıdır fikrindeyim.kız arkadaş - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 11:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar