Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Düzce Arkadaş Sitesi - 81 Düzce, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Düzce Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Düzce de yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan dürüst saygılı samimi bir bayanım. Çalışan dürüst bir bayanım. Yaşım 33 bekar çalışan bir bayanı. Düzce de yaşayan bekar bir bayanım. Aslında benim istediğim Düzce arkadaş sitesi ilanlarına bakmaktır.

Benim için önemli olan arkadaşlık kurabileceğim ve arkadaş edinmek ve yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak ve bizim için önemli olan arkadaşlık kurmak istedim. Bunun için de Düzce arkadaş sitesi ilanlarına bakmak istedim. Aslında bakarsanız artık insanların hayatında sosyal medyalar oldukça yaygın bir durum. İşte bunun için arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak ve hayatımda yeni başlangıçlar yapmak isteyen bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Eğer olursa yani ciddi düşünebileceğim bir bey olursa evlilik de düşünebilirim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım.Benim gibi evlilik düşünen ve hayatında yeni insanlarla tanışmak isteyen arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım. Hayatında arkadaşlığa kıymet değer veren bir bayanım.

Benim gibi olan ve hayatında yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen ve hayatında arkadaşlığa yeni insanlarla tanışmak isteyen ve benim gibi düşünen ve ya evlilik düşünen bir bey de olabilir. Benim gibi Düzce arkadaş sitesi düşünen ve hayatında yeni insanlarla tanışmak isteyen bir bey olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Düzce Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Haziran 2024 1 Haziran 2024 — 15:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar