Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaş Olmak - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Olmak

Merhabalar ben arkadaşlık kurmak yeni arkadaşlarla konuşmak sohbet etmek yeni insanlarla konuşmak arkadaşlık kurmak istediğim için ücretsiz arkadaş olmak için bende ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben Bursa’da yaşıyorum. Ben de benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen ve yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen ve yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak güzel bir durum. Hele insanlar yalnız kaldıkları zaman genellikle yeni yakın arkadaşlıklar kurmak ve yeni insanlarla sohbet etmek isteyen ücretsiz arkadaş olmak güzel bir durum diye düşünüyorum. Benim yaşım 33 bekar yaşayan daha önce hiç evlilik yapmamış bir bayanım. Kendime göre düzenli bir hayatım ve gelirim var. Benim istediğim yeni arkadaşlıklar güzel arkadaşlıklar kurmak ve yeni insanlarla tanışmak güzel olurdu diye düşünüyorum. Benim için güzel bir ortam olabilir. Ve arkadaşlıklar kurmak herkesin isteyebileceği bir şeydir. Ancak baktığımızda insanlar arkadaşlıklarını pek önem ve değer vermiyorlar. Eskisi gibi dostluklar arkadaşlıklar pek olmuyor. İşte bu nedenden dolayı bende burada arkadaşlık kurmak istedim.

İnsanlar yanlış anlaşılabiliyor bazen ve yeni arkadaşlıklar kurmak ister iken yeni dostluklara da yer açıyorlar. Ve bazen bu durum gerçekten önemli olabiliyor çünkü dostluklar bu kadar önemli ve ben gerçekten dostluklara önem ve değer veren birisi olarak ücretsiz arkadaş olmak istediğim için bu yönden istedim.Ücretsiz Arkadaş Olmak - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Haziran 2024 20 Haziran 2024 — 20:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar