Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Almanya

Merhabalar ben Almanya’da oturan yaşayan bekar bir bayanım. Aslında uzun zamandır bu gibi yerlere bakıyordum. Ancak bir türlü kendi içimde cesaretimi toplayamadım. Bunun nedeni de nasıl bir ortam olduğunu yada nasıl bir tepki geleceğini veya yorum arkadaşlık isteği geleceğini bilemedim. Ama biraz inceleyip bekleyince tam olarak kendime düşünce tarzıma uygun bir yer olduğunu anladım. Bunun için de arkadaş sitesi Almanya ilanlarına tekrar bakar iken bu arkadaşlık sitesini kaçırmak istemedim.

Ben baya bir süredir arkadaş sitesi Almanya ile ilgili sitelere bakıyordum.Ancak dediğim gibi pek cesaret edemedim bu konuda. Ancak bulduğum bu sitede kendime uygun olarak gördüğüm için kendi ilanımı açmak istedim. Ben biraz kendimden bahsedecek olursam bekar çalışan Almanya’da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım . Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ben Türkiye’ye geliyorum her fırsatta veya her yaz tatilinde ancak pek bir arkadaş çevrem yada tanıdığım yok. Akrabalar dışında ziyaret ettiğim kimse de yok. Bu nedenle eğer tanışmak isteyen veya konuşmak görüşmek isteyen olursa bunu göz önüne alırsa sevinirim. Düzgün bir hayatım var. Almanya’da yaşıyorum. Yaşım 33 bekarım. Eğer olursa evlendikten sonra da Almanya’da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada bir kurulu düzenim hayatım var ve bunu bozup başka bir yerde yaşayamam. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım.

Tanışmak görüşmek isteyen ve gerçekten evlilik düşünen bu konuda ciddi olan ve arkadaş sitesi Almanya ile ilgili ilanlara bakan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evi ailesi ile ilgilenen eşi ile ilgilenen bir bey arıyorum. İlgilenen ve evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen ve yaşı 33-40 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Almanya - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mayıs 2024 20 Mayıs 2024 — 15:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba sizinle tanışmak istiyorum. İnstegramdan eklersen sevirim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar