Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İlanı Aşk Sözleri Kısa - 15 Burdur, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İlanı Aşk Sözleri Kısa

Aşk ne güzel bir şey değil mi aşk adı gibi yada kendisi gibi güzel bir şey. Birisine karşı derin duygular beslemek onu sevmek önemli çünkü hayatta aşk gibi güzel bir şey yok. Ancak bunun her zaman değerini bilmek değerini anlamak da önemli. Çünkü ilanı aşk sözleri kısa olarak da bir şeyler anlatır.

Aslında kısa olan sözler mesajlar aşkı daha güzel anlatır. Çünkü aşk için uzun sözlere gerek yoktur. Kısa sözler yada kelimeler de yeter ve bunun için de aşk çok önemli. Çünkü hayatta yapamadıklarını aşk sayesinde sevgi sayesinde birisine karşı hissettiğin duygular sayesinde yapabilirsin.Çünkü uzaktan da olsa yakından da olsa birisini sevmek aşık olmak mümkün tabi o kişinin haberi olmasa da sen ona uzaktan seversin onun için derin duygular beslersin ona karşı olan hislerin bir anlamı olur. Ama burada önemli olan benim demek istediğim birisine karşı duygular besliyorsun ama ilanı aşk sözleri kısa olanlar bile sevgili olmak için bu duygular beslemek gerekir. Ancak günümüze baktığımız zaman eskisi gibi olmadığını ve artık küçük çocukların bile sevgili lafını çok kolay algıladığını görüyoruz.Ancak sevgili bence çok önemli çok değerli bir şey çünkü hayatta sevdiğin kişi her zaman yanında olmak istediğin kişi o olur. Onsuz mutsuz anlamsız olursun ama o yanında olduğu zaman hayat daha güzel olur daha mutlu olur daha iyi olur. İşte bunun için de önce gerçekten sevgilinin anlamını bilmek ve ne olduğunu bilmek gerekir.

Aşk gibi güzel bir şeyi yaşamak hissetmek ister insan ve bu güzel duyguyu yaşamak sevdiği kişi ile beraber olmak ister. Çünkü aşk yalnızlığı sevmez ve ilanı aşk sözleri kısa olanlar bile bu duyguları anlatmak için yeterli olur. Çünkü aşk için uzun sözlere gerek yoktur.İlanı Aşk Sözleri Kısa - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Haziran 2024 23 Haziran 2024 — 19:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar