Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hataydan Evlenmek İstiyorum - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Hataydan Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben Hatay da yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 31 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar içten bir bayanım. Evine ailesine düşkün ailesini evini seven bir bayanım. Benim istediğim Hataydan evlenmek istiyorum bunun için de buraya ilan açmak istedim.

Düzgün bir aile eğitimi almış kültürlü okumuş bir bayanım. Aslında ne kadar evlilik daha önce de düşünsem de karşıma istediğim gibi yada kalbimin ısındığı birisi çıkmadı. Ben de bu yüzden Hataydan evlenmek istiyorum diye bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendi düşüncemi paylaşmak kendimi açıklamak istedim. Aslında ne kadar bu konuda bir ilan açmayı düşünmesemde artık zaman çok değişti ve insan evleneceği insanı yada tanışmak istediği insanı bile bu gibi arkadaşlık sitelerinde sağlıyorlar. İşte ben de bunun için buraya ilan açmak istedim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü karşıma istediğim gibi bir bey çıkmadı. Ben evine ailesine bağlı düşünen bir bayanım. Çalışan maddi konuda ailemin yada benim bir sıkıntım yok. Ciddi düşünen evlilik düşünen bir aile kurmak isteyen bir yuva kurmak isteyen bir bayanım. Benim gibi evlilik düşünen bir bey arıyorum.

Ciddi olan evlenmiş ayrılmış veya bekar da olabilir. Ciddi düşünen aile kurmak mutlu olmak isteyen evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen ciddi olan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bağlı bir bey arıyorum. Çalışan evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen ciddi düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir yaşı 31-40 arası olan Hataydan evlenmek istiyorum ilanıma cevap verecek olan beylerin cevaplarını beklerim.Hataydan Evlenmek İstiyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Ocak 2024 18 Ocak 2024 — 12:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. İsmim murat İskenderun’da yaşıyorum 1990 doğumluyum.Bekarim hayata pozitif bakan en ufak birşeyde dahi mutlu olmasını bilen herşeyden önce Allah korkusu olan biriyim.Bende aileye insanlara önem veren kötü aliskanliklarim olmayıp , her hatadan ders çıkarmasını bilen biriyim.Buraya geçici bı heves yada anlık bı olay olrak değilde ciddi olrak tabikide öncesinde arkadaş sonra evlilik olrak düşünüyorum.Sizi tanımak isterdim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar