Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Eş İlanları - 38 Kayseri, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Eş İlanları

Merhabalar ben Ferda. 28 yaşında bekar daha önce hiç evlenmemiş, kendi ayakları üstünde duran çalışan bir bayanım. Arkadaş eş ilanları açıp kendime uygun bir eş arkadaş bulmak umuduyla açıp bir ilan bırakmak istedim. Kayseri’de yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum. Evlendikten sonra eşim olacak kişi nerede isterse orada yaşarım. Onun için illa şu ya da bu şehir olsun diye bişi yok benim için.

Bakımlı giyinmeye kendime bakmayı çok severim. Alış verişi çok severim. Ama aynı zamanda tutumlu eğlenceli, konuşkan, sevecen, samimi, dürüst, saygılı bir bayanım. Arkadaş eş ilanları başlığında ilan açıp şansımı denemek kendime uygun bir eş bulurum diye umut ediyorum. Eğer bulabilirsem ilk önce tanışıp arkadaş olup sonra evleneceğimi şimdiden söylemek isterim. Her yazan yada mesaj atan kişiyle direk tanışmadan evlenemeyiz. Kimse böyle bir şey yapamaz. O yüzden ilk başta tanışıp arkadaş olup uyum sağladıktan sonra fikirlerimiz uyuştuktan sonra evlenmeyi düşünüyorum. Ama bu demek olmuyor ki herkes mesaj yazabilir diye bir şey yok. Evlenmeyi amaçlamayan kişiler boşuna mesaj yazmasın cevap vermem. Evlenmeyi düşünen gerçekten amacı tanışıp evlenmek olan beylerin yazmasını isterim. Benim bir erkekte aradığım özellikler. Kıskanç olmaması dürüst olması sevip saymasını bilmeli. Kibar ve nazik olmalı eşine karısına karşı. Gece hayatı ve kötü bir alışkanlığı olmasını istemem. Yaş kriteri 28-39 arası olabilir. Bakımlı kendine özenmesini ailesini sevecek bir bey arıyorum. Aile kıymeti sevgisini bilecek. Maddi yönden bişi beklemiyorum. Düzgün düzenli bir işi olması benim için yeterlidir. Gerisini evi arabayı vs. başka şeyleri birlikte çalışıp yaparız düşüncesindeyim. Ama yine de bir erkek kendini maddi ve manevi yönden hazır hissetmesi gerekiyor ki ondan sonra evlenmeyi karar verebilsin.

İnsan kırmayı hayatta en çok dikkat ettiğim şeyler arasında. Dürüstlük benim için çok önemli. Herkes her insan hata yapar. Hatasız kul olmaz ama önemli olan yaptığın hatayı yanlışı gelip ailenle ya da eşinle paylaşabilmeli insan. Arkadaş eş ilanları başlığında ilan açtım ilanıma cevap verecek beylerin ciddi ileriye dönük evlenmeyi düşünen bey olmasını isterim. Bütün gelen mesajları okuyacağımdan emin olabilirsiniz. Amacı dalga geçmek gönül eğlendirmek olan erkekler yazmasın cevap alamazlar bu konuda katıyımdır.Şimdiden söyleyeyim.



Arkadaş Eş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mayıs 2024 9 Mayıs 2024 — 11:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar