Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Banu - 16 Bursa, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Banu

Merhaba ben Banu Bursa’da oturuyorum. 32 yaşında çalışan ve yanlız yaşayan dul bir bayanım. İleriye dönük ciddi planlar kurabileceğim bir bey ile tanışmak istiyorum. Bu rada bir süre mesajlaştıktan sonra ilerde telefon, whatsapp ya da skype ile de görüşebilirim birbirimizi görebilmek için. Mühim olan ilk aşamada kriterlerimizin uyuşması. Lütfen sizde ciddi iseniz kriterlerinizi ilanıma yorum ile belirtin.Banu - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mart 2024 27 Mart 2024 — 17:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba konuşalım banu bursa nerdesiniz.

  2. Selam

  3. banu nasılsın. ben önder bursa merkez den yazıyorum. torna işi yapıyorum. gelirim iyi ciddi düşünüyorum. daha önce hiç evlilik yapmadım 30 yaşındayım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar