Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlan Etmek İçin Sözler - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlan Etmek İçin Sözler

Merhabalar ben İstanbul da yaşayan bekar bir bayanım. Aslında bu ilanı açmak ile açmamak arasında gidip geldim. Ama en sonun da karar vererek açmak istedim. Bu gün içimde duyduğum düşünceyi ve duyguyu açıklamak ve biraz olsun içimi dökmek istedim. Birisini seviyorsunuz ve bunu söyleyemiyorsunuz bunun için de aşk ilan etmek için sözler bakıyorsunuz.

Aslında bu aşk ilan etmek için sözler pek bir anlamı olmasa da yine de size bir şekilde güzel hissettiriyor. Ancak önemli olan o sözler değil karşı tarafın size söyleyeceği içinden söyleyeceği sözler daha önemli olur. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Benim için sevsem de aşık olsam da yada karşında ki kişinin de seni sevdiğini öğrenmek istiyorsun ve bunun için ona söylüyorsun ama o geliyor sana sözlerle aşkını ifade ediyor. Nette buna benzer bir sürü sözler mevcut. Ama senin hissettiğin ise aslında istediğin ise kendi içinde duyduğu sana karşı olan hislerini öğrenmek seni ne kadar önemsediğini sevdiğini göstermesini istiyorsun. Ve bu şekilde nette herkesin bulabileceği sözlerden ziyade kendi duygularından oluşan sözler olmasını isterdim.Ama ne yazık ki o bunu yapmadı ve netten bir söz alarak bana okudu. Peki o zaman gerçekten seviyor mu yada bana aşık mı bilemezsin ki en azından ben kendi içimde kararsız kaldım ve ne düşüneceğimi bilemedim bu konuda.

Bu nedenden dolayı da bu aşk ilan etmek için sözler konusunu sizlerle paylaşmak bence ben haklıyım bu yüzden ilişkim sallantıda ama benim istediğim onun duyguları ve düşünceleri hissettikleri önemliydi. Netten bulunan sözler bana pek bir anlam ifade etmiyor açıkçası.Aşk İlan Etmek İçin Sözler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Nisan 2024 5 Nisan 2024 — 19:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar