Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ev Arkadaşı İlan Ver - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ev Arkadaşı İlan Ver

Merhabalar ben bekar yalnız yaşayan çalışan bir memur bayanım. İzmir’de yalnız yaşıyorum. 30 yaşındayım. Kumral ela gözlü güzel bir kızım. çalışan bir bayan olduğumdan evimde çok yalnızlık çekiyorum benim gibi ev arkadaşı ilan ver ilgilenen bayanların mesajlarını bekleyeceğim.

İzmir’de yalnız yaşamak çok zor. Evimi geçinderebiliyorum benim maddi yönden bir sıkıntım yok sadece akşam eve geldiğimde kimsenin olmaması kaç senedir evde yalnız olmak artık zor olmaya başladı. Bu nedenle kendime öğrenci yada benim gibi İzmir de yaşayım tek çalışan bayan da olabilir. Ev arkadaşı arayan benim gibi yalnız olmaktan hoşlanmayan arkadaş arayan bayanları beklerim. Yaşın önemi yoktur. Öğrenci ve ya çalışıyor olabilir dediğim gibi ev geniş ve rahattır. Merkeze çok yakındır. Her yere ulaşıp rahat olduğundan bir sıkıntı çekmez. Maddi yönden bir beklentim yok ben o yokmuş gibi yine evimin ihtiyaçlarını gideririm. Ben sadece artık eve geldiğimde yalnız olmak istemiyorum. Eve girince bir arkadaşla sohbet etmek konuşmak isterim. İsmim Zerrin. hoşlandığım şeyler kitap okumak müzik dinlemek spor yapmaktır. Eğlenmeyi ve gezmeyi severim. Erkek arkadaşım yada bir ilişkim yoktur.Bunu bu konuda çekinen olur diye söylemek istedim. Dürüst sevecen samimi bir bayanım. Bakımlıyım giyinmeme çok dikkat ederim. Ev arkadaşı ilan ver arayan bayan öğrenci veya çalışan yalnız yaşayan bayanların mesajlarını beklerim. Yalnızlığı kimse sevmez bende sevmiyorum.

Ben hem ev arkadaşı ilan ver arıyorum hem arkadaş olabileceğim hem dost olabileceğim yakın candan bir arkadaşlık dostluk istiyorum.Aynen gemilerin limanları gibi, zaman zaman uğradığın yükünü boşalttığın. dalgalar dininceye kadar beklediğin dostları olmalı insanın yanında.
Seni senden önce düşünmeli sen ağlar iken sığınacak bir omuz ağlayacak bir liman olmalı dost dediğin böyle olmalı. Sen güler iken gülecek seni her zaman anlayacak sana değer verecek. Sen üzüldüğünde sevinen değil seninle birlikte ağlayan seninle birlikte her duyguyu yaşayan insanın hayatında böyle dostlar arkadaşlar olmalı. Ben evime ev arkadaşı değil aynı zamanda kendime arkadaş dost arıyorum. Benim gibi düşünen bayanların mesajlarını bekliyorum.Ev Arkadaşı İlan Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Haziran 2024 10 Haziran 2024 — 14:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar