Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Sitesi - 50 Nevşehir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Sitesi

Merhabalar artık günümüzde doğru bir ilişki kurmak yada gerçekten evleneceğin insanı bulmak zor olabiliyor. En azından benim için zor oldu. Pek sosyal bir bey değilim. İş ve ev arasında bir hayatım var. Tabi kendime göre arkadaşlarım yada dışarı çıkıp dolaştığım konuştuğum arkadaşlar var ancak insanın yalnızlığına çözüm olmuyor bunlar. Ben evlenmek istiyorum sitesi arayan bekar bir beyim.

Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden çocuğum yok. Ne yazık ki benim için doğru bir seçim olmadı bir önce ki evliliğim ve ayrılmaya karar verdik. Nevşehir de yaşayan bekar bir beyim. Yalnız yaşıyorum. Ama ailem de yakınımda kalıyor kendime ait bir evim işim düzenli bir gelirim var. Maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok. Öyle dışarı çıkıp gezen boş boş kahve de filan oturan insan değilim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Dürüst saygılı seviyeli güvenilir kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim istediğim evlilik yada evlenmek istiyorum sitesi bakma sebebim de kendime uygun bir bayan arkadaş bulabilmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Aslında ne kadar bu şekilde olsam da bir türlü istediğim gibi bir bayan bulamadım. Aslında istediğim de çok bir şey değil. Eve geldiğimde huzur bulabileceğim yüzümü güldürecek bütün yorgunluğumu eve geldiğimde unutabileceğim huzurlu mutlu bir aile kurmak istiyorum. Ben eşi ile gezen yapılacak bir şey varsa bunu eşi aile ile birlikte yapan ailesine önem ve değer veren bir beyim.

Yaşım 37 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi ve manevi olarak kendini hazır hisseden bir beyim. Benim gibi düşünen ve bu amaçla evlenmek istiyorum sitesi arayan veya ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 30-37 arası olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve Nevşehir de yaşamayı düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bunu bozmak istemem. Evlenmiş ayrılmış veya çocuğu veya bekar olabilir. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Evlenmek İstiyorum Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Mayıs 2024 4 Mayıs 2024 — 03:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar