Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ekleme Sitesi - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ekleme Sitesi

Merhabalar artık insanlar o kadar teknoloji ile yada daha doğrusu bu gibi yerlerde vakit geçiriyor ki normal günlük hayatta insanlar birbirleriyle konuşmayı arkadaşlık dostluk kurmayı neredeyse unuttu. Oysa eskiden bu şekilde değildi. Ancak insan doğası gereği her şeye ayak uyduruyor ve daha çoğunlukla bu da teknoloji ve bu gibi sosyal yerlerin çoğalması ile birlikte bizde buralarda arkadaş edinmeye yada arkadaş ekleme sitesi arıyoruz.

İşte bu durumda bende buraya bir bakmak istedim. Ancak ilan açıp açmamak konusunda kararsız kalsam da en sonunda ben de bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve arkadaşlık sitesi yada arkadaş ekleme sitesi bakmak istediğimden dolayı buraya bir ilan açmak istedim. Benim amacım yada bu ilanı açma nedenim arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak yeni insanlar ile tanışmak yeni arkadaşlıklar kurmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak ve konuşmak ve arkadaşlık kurmak istedim. Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Benim için önemli olan arkadaşlık ve sohbet etmek ve hayatımda yeni kişilerle tanışmak sosyalleşmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Bekar ve daha önce hiç evlilik yapmadım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan yalnızca sosyalleşme ve konuşmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak yeni kişilerle iletişim kurmak konuşmak tanışmak isteyen ve sosyalleşmek isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Dostluk arkadaşlık gibi değerlere önem veren ve amacı konuşmak tanışmak olan ve arkadaş ekleme sitesi bakan arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Ekleme Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Nisan 2024 17 Nisan 2024 — 06:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. mrb nasilsin ben erkan muş ilinde yaşiyorum senle arkadaş olmak isterim tabiki dost samimi candan arkadaş olabiliriz numaram.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar