Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Arıyorum İlan - 44 Malatya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arıyorum İlan

Ben Burcu 26 yaşında bekar hiç evlenmedim daha önce arkadaşlık etmek amacı ile burada bulunuyorum bayan arkadaş arıyorum ilan verip konuşabileceğim sohbet edebileceğim samimi bir arkadaş arıyorum. Daha çok cinsiyeti önemli değil bayan ya da erkek olabilir. Pek yaş cinsiyet fark etmiyor. Bazen insan hayattan yaşadıklarından uzaklaşmak ister bende şu anda o durumdayım. O kadar bunaldım ki birileriyle sohbet etmek arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım.

Artık hiç kimselere küsmüyorum, ne de güceniyorum. Çünkü küsecek kadar değer,gücenecek kadar da yer vermiyorum hayatımda. Ne darılacak kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum insanları. Ben onlar için bir hiç sem hiç bir değerim yoksa bende artık öyle hissediyorum. İnsanlar artık benim için de yok çünkü anladım ki kime önem değer versen o seni arkandan vuruyor. Artık bende hayatta başka şeylere önem verceğim tıpkı herkes gibi. Biraz olsun bu normal hayattan uzaklaşıp sohbet etmek isteyen arkadaşlarla bayan arkadaş arıyorum ilan verip konuşmak isteyen erkek bayan arkadaşları beklerim. Benim gibi düşünmeye ya da böyle konuşmaya gerek yok sadece birbirimizi dinleyip konuşmaya arkadaşlık dostluk kurmaya samimi içten konuşan bir arkadaş arıyorum. Malatya’da yaşıyorum. Çalışıyorum kendi halinde hayatta yaşayan bir bayanım işte.

Sevdiğim sevmediğim şeyler çok hayatta bunaldım insanların yapmacıkların dan senin arkandan konuşmalarından yüzüne gülüp seni çekiştiren arkandan iş çevirenlerden bıktım. Sadece sade bir dostluk kurmak arkadaşlık etmek sevgi hissetmek benim de hakkım. İnsanların gözlerine baktıkça artık gerçekleri görür hisseder oldum. Güvenimi sevgimi iyi niyetimi o kadar suistimal eden oldu ki kime nasıl güveneceğimi bilmiyorum. Sadece sade bir bayan arkadaş arıyorum ilan ilgilenen bayan ya da erkeklerin mesajlarını beklerim. Amacım sadece arkadaşlık o yüzden cinsiyet yaş benim için fark etmiyor. İnsan olsun azcık değer kıymet versin bu erkek ya da kadın için fark etmiyor konuşmak isteyen herkesle konuşurum. Önemli olan iyi insan olabilmek. Mesajlarınızı bekliyorum.Bayan Arkadaş Arıyorum İlan - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Nisan 2024 16 Nisan 2024 — 09:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. naptın.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar