Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenme İlanları Bayan - 12 Bingöl, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenme İlanları Bayan

Bayan arkadaşlar bulmak arkadaşlık edinmek insanlarla iletişim kurmak ve birbirleri ile iletişim kurmak aslında gerçekten zor bir durum oluyor en azından benim için çünkü herkes seninle aynı düşüncede veya aynı hisleri paylaşmıyor ve ne zaman istersen iste hiçbir zaman seninle ilgili düşüncede de aynı fikirde olmuyor.İşte bunun için bende evlenme ilanları bayan açan kişilere bakmak istedim.

Ancak yukarıda dediğim gibi pek seninle aynı düşüncede aynı hisleri taşıyan seninle aynı şeyleri paylaşacak ve en önemlisi de gerçekten niyeti evlilik olan bir bayan bulmak gerçekten zor olabiliyor işte bunun için ben de bu konuda kendi düşüncemi paylaşmak ve kendi alışkanlıklarımı kendimi biraz anlatabilmek için de evlenme ilanları bayan arkadaşları ilgilendiren bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Ben yaşım 43 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran çalışan saygılı samimi dürüst kibar nazik daha önce evlenmiş ayrılmış ve bir çocuğu olan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim.

Benim gibi evine ailesine düşkün evlenme ilanları bayan ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir ilgilenen bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-43 arası olan bayan arkadaşları ciddi düşünen bayan arkadaşları beklerim.Evlenme İlanları Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Haziran 2024 7 Haziran 2024 — 20:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar