Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

bayan arkadaş arıyorum - 01 Adana, Bay - Arkadaş Arıyorum

bayan arkadaş arıyorum

Merhaba bayanlar ben Adana Seyhan dan Kemal. 34 yaşındayım kendi işim ile uğraşıyorum ve bayan arkadaş arıyorum. İlan eklemekteki amacım dürüst helal süt emmiş bir bayan ile tanışıp evlenmektir. Bunu ilanımın başında belirtmek istiyorum yanlış anlamalara neden vermemek için. Herhangi bir kötü alışkanlığım yok ve tüm zamanım işim ile geçiyor. Neredeyse evim yok gibi gelmeye başladı. Boş bir ev olunca insan tüm zamanını işinde tüketiyor ve evi yokmuş gibi geliyor bir süre sonra. İşte bu nedenle unuttuğum ev sıcaklığını sağlamak için eviyle ilgilenen, dürüst, benim gibi pek fazla gezme eğlenme gibi öncelikleri olmayan, önce ailesi sonra eğlenmek diyen bir bayan arkadaş arıyorum.

34 yaşımda olmama karşın henüz hiç evlilik geçmedi başımdan. Tabi çocuk sahibi de değilim. Maddi olarak ortanın biraz üzerinde bir gelirim var denebilir. Kendime ait işim, kendime ait evim ve bir de külüstür aracım var yıllardır kahrımı çeken. Aradığım bayan arkadaşın çalışıyor ya da ev hanımı olması hiç sorun değil. Maddi bir beklentim yok ister çalışır isterse de oturup evinin kadını olur. Benim için herşeyden önce nası mutlu oluyor ise o şekilde hayatını sürdürmesidir. Sonuçta onun mutluluğu evin huzuru ve mutluluğudur diye düşünüyorum. Fiziksel olarak öyle çok bir özellik sayacak değilim beni asıl ilgilendiren alışkanlıkları ve iç dünyası denebilir. Tabi kendine olan saygısı ve bana olan sevgisinden ötürü her erkek gibi bende eşimi bakımlı görmek isterim o ayrı bir konu tabi.

Özetle yaş olarak 30 ile  35 yaş arası, çalışıp çalışmaması önemli olmayan, kendine dikkat eden, dürüst güvenilir bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi herhangi bir beklentim yok. Dul ya da hiç evlenmemiş olabilir. Çocuk sahibi de olabilir ancak en fazla bir tane olması kaydıryla. Bu özelliklerdeki bayanların yazmalarını bekliyorum. Maddi çıkarları için yazanlara ya da alasız sahte mesajlara yanıt vermeyeceğim. Mesajlarınızda gündelik hayatınız nasıl geçiyor yazarsanız çok sevinirim. Bu sayede yaşam tarzınız ve alışkanlıklarınız hakkında ön bir bilgi sahibi olmuş olurum. Her bir mesajı dikkatlice okuyacağımdan ve açıklama yazanlara detaylı yanıtlar yazacağıma emin olabilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum kalın sağlıcakla…bayan arkadaş arıyorum - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Nisan 2024 13 Nisan 2024 — 02:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba dul bekarlm ilk ve son asklml arlyorum ben yalnlz kalp.

  2. merhaba kemal nasılsınız. tam olarak ne iş ile melkulsünüz acaba …

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar