Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

selam ben onur ankara - 06 Ankara, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

selam ben onur ankara

selam ben onur esmerim çerkesim 30 yaşındayım 169 70 kg hobileirm sinemaya gitmek müzik dinlemek internet bilgisayar alış veriş yapmak boş vakitleirmde kitap okumayı çok seveirm ankarada yaşıyorum bekarım hiç evlenmedim ankarada yaşayan bir bayanla evlenmek istiyorum sadece ankara içiyle görşyorum ankara dışındakilere cevap vemriyorum geri dönüş yapmıyorum lütfen sadece ankara için de yaşayan baynların iletişim kurmasını rica ediyorum.selam ben onur ankara - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Nisan 2024 16 Nisan 2024 — 18:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba öncelikle sizi taktir etmek isterim kabul ederseniz sizinle tanışmak konuşmayk isterim burada ne anlatsam boş tanıyınca karar vermenizi isterim yani sizden bir tananışma fırsatı istiyorum dilerseniz araryın.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar