Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Bursa - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Bursa

Merhabalar ben daha önce arkadaş siteleri Bursa dair arkadaşlık sitelerinden birisinde bulundum. Ve bu konuda herhangi bir cevap alamadım. Aksine ne kadar beklediysem ne kadar kendimi isteği tanıtarak yazdıysam da bir türlü sonuç alamadım. Bu nedenden dolayı başka bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım kendime.

İşte sonra burayı bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve burada net bir sonuç almak için kendimi daha iyi açıklamak nasıl bu gibi yada arkadaş siteleri Bursa dair arkadaşlık sitelerinde bulunduğumu açıklamak ve kendimi tanıtmak istiyorum. Aslında daha önce hiç aklımda yoktu ancak bir gün internette bakınır iken Bursa’ya dair arkadaşlık sitesi var mı diye bakmak istedim. Ve karşıma çıkan siteye katıldım üye oldum ama bir sonuç alamadım. Ve uzun bir bekleyişten sonra kendime başka bir arkadaşlık sitesi bakmaya başladım. Ve bu durum benim yaşadığım sorunu açıklaya bilmiştirim diye düşünüyorum. İşte burada bulunma amacım ise ciddi evlilik amacı ile burada bulunmaktayım. Ve kendime bir yuva kurabileceğim ciddi evliliği düşünen bir bey bulabilme umuduyla burada bulunmaktayım. Aslında daha önce de bulunduğum arkadaşlık sitesinde bir sonuç alamadım ve burada umarım alabilirim. Yaşım 30 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Bursa’da yaşıyorum. Çalışıyorum ve ailem ile birlikte yaşıyorum. Dürüst, bakımlı, samimi, saygılı bir bayanım. Ailesine düşkün ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Evlendikten sonra da hayatım bu şekilde olsun istiyorum.

Ve hayatıma girecek hayatıma sokacağım bey de aradığım özellikler yaşı 30-38 arası olabilir. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Önemli olan dürüstlük, saygı, sadık, samimi ailesine karşı sıcak kanlı samimi olacak ailesini düşünen ailesiyle vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir bey arıyorum. Bursa’da yaşayan veya evlendikten sonra da burada yaşamak isteyen bir bey olması benim için önemli. Çünkü taşınma gibi bir durum düşünmüyorum. Niyeti gerçekten evlilik olan ciddi amacı olan sıcak bir yuva ve aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Arkadaş siteleri Bursa ilanıma cevap verecek olan beylerin ciddi olmasını istiyorum.Arkadaş Siteleri Bursa - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Mayıs 2024 2 Mayıs 2024 — 06:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar