Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadas bulma sitesi - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

arkadas bulma sitesi

Merhaba ben Adıyaman Gerger dan yazıyorum. Yalnız yaşayan, kendi hayatını kendi kazanan, çalışıp kendi ayakları üzerinde duran 36 yaşında dul yalnız bir bayanım. 26 yaşımda iken yaşadığım kısa süreli evlilik anlaşmazlık yüzünden bitti ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. O günden bu yana yalnız başıma işim ile evim arasında geçen hayatıma bir kader ortağı aramak için bu ilanı eklemek istedim. Arkadaş bulma sitesi aracılığı ile eş aranır mı diye düşünmedim değil açıkçası ancak bir şansımı denemek istedim. İşim neredeyse tüm zamanımı alıyor ve bu az zamanımda burada oluşturduğum ilanıma yazan dürüst beyler olur ise arkadas bulma sitesi demeden bir değerlendirmek benim için ideal gibi geldi. Tabi bu gibi arkadas bulma sitesi ilanlarını kötüye kullanmak isteyen ve bu fikirle mesajlar gönderenler olacaktır ancak kriterlerime geçmeden belirmeliyim ki yanıt alamacaklarından emin olsunlar.

Girişte de bahsettiğim gibi herşyden önce ilk kriterim dürüstlük ve açık sözlülüktür. Dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olması benim için çok önemli. Bunun dışında benim gibi dul da olabilir hiç evlenmemiş de olabilir. Ancak çocuk sahibi olmaması önemli. Bu ilk heyecanı eşim ile birlikte yaşamayı istememden ötürü bu kriteri ekledim. Yaş olarak 35 ile 40 yaş arası benim için ideal yaş aralığıdır. Maddi beklentim çok yüksek değil orta ve üstü tüm gelir gruplarından beyler yazabilirler. Önemli olan maddi ve manevi olarak evliliğe hazır ve bunu karar olarak aklına yerleştirmiş olmasıdır. Dış görünüş ve fiziki bir kriterim yok. Ben genellikle kendine bakan ve dikkat etmeye çalışan bir bayan olarak tek şartım kendi dış görünüşüne karşımdaki beyin de dikkat etmesidir.

Aklıma gelen kriterler bu kadar merak ettikleriniz olur ise mesaj yolu ile sorarsanız zevle yanıtlarım. Ancak mevcut kriterlerime uymayan hiç kimsenin gereksiz mesajlar yollamamasını istiyorum. Yanıt vermeyeceğim mesajlardır. Diğer yanıt vermeyeceğim mesajlar tek kelimelik ya da tek telefon numarası ile yapılan mesajlardır. Ben tek kelime ile yanıt verecek bir bayan değilim bunu bilmenizi isterim. Boşa vakit harcamayın başka yerlerde şansınızı deneyin. Biraz mesajlarınızda kendi kriterlerinizden ya da kendinizden bahsederseniz sevinirim. Bana yanıt yazacağım bir şeyler ve sizin hakkınızda fikir vermiş olursunuz.arkadas bulma sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Nisan 2024 25 Nisan 2024 — 13:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar