Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Aramak - 01 Adana, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Aramak

Daha önce çok düşündüm arkadaş aramak istedim arkadaşlık sitelerinde ama nereden nasıl başlayacağımı bilemedim ve bu ilanı açmadan önce bir çok arkadaşlık sitelerine bakmak zorunda kaldım. Çünkü ilk defa bir ilan oluşturuyorum bir arkadaşlık sitesine ve nasıl ne diyeceğimi ne söyleyeceğim hakkında fikir almak için bir çok siteye baktım diyebilirim.

Öncellikle yaşım 32 bekarım ve çalışıyorum. Hiç evlilik yapmadım galiba korktum evlilikten mutsuz olmaktan ve insanlara pek güvenim yoktu ama bakıyorum etrafıma benim yaşımdakiler evlenmiş çocuğu olmuş bir mutlu yuva kurmuşlar oluyor hep. Bende bir cesaretle bu siteye ilan açmak ve hayatımın doğru dürüst kişiyi bulmak istiyorum artık. Daha önce bir nişanlılık geçti başımdan çok önce okul bittikten sonra ama olmadı ve hayal kırıklığına uğradım ve insanlara erkeklere olan güvenimi kaybettim. Bu nedenden dolayı yılladır hiç evlenmeyi düşünmedim. Kendimi işe verdim ve boş vakitlerimde de evimde ailem ile vakit geçirmeyi seviyorum. Ama bir gün artık bunun böyle devam edemeyeceğini ve arkadaş aramak için bir şeyler yapmam gerek diye düşündüm. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Pek sosyal bir insan değilim daha çok içine kapanık bir bayanım. Ve boş vakitlerimde evimde ailem ile vakit geçirmeyi veya onlarla gezmek eğlenmek mutlu ediyor beni.Benim gibi bir bayanın herkes gibi benim için iyi bir eş daha çok hayatıma girecek kişinin dürüst bir insan olması benim için her şeyden önemlidir.

Evine ailesine düşkün bir bey olması ailesi ile olmayı seven mutlu olan iyi bir eş arkadaş olabilmeliyiz bir birimize her şeyden önce bu çok önemli ben bir eş değil de eşim bana yada bir birimize arkadaş olmak dost olmak her şeyimizi birbirimizle bir şey saklamadan paylaşabilmek rahat konuşabilmek onun yanında olduğumda gerçekten rahat hissedebileceğim karşılıklı olarak sevebileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz bir eş istiyorum. Yaşı 32-40 arası olabilir. Maddi olarak büyük bir beklentim yok ailesine bakacak kadar geliri ve düzenli bir işi olması benim için yeterlidir. Bu nedenden dolayı arkadaş aramak istedim ciddi evlenmeyi düşünen beylerin ilanıma mesaj cevap vermesini isterim.Arkadaş Aramak - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Haziran 2024 11 Haziran 2024 — 11:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar