Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma İlanları - 10 Balıkesir - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma İlanları

Benim ismim Gönül ben 38 yaşında daha önce evlilik yaptım ama anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle kalıyor. Arkadaş bulma ilanları bakar iken bende bir ilan açmak istedim. Daha önce hiç ilan açmadım eksiklerim olursa kusura bakmayın.

Eski evliliğim severek evlenmiştik ama zaman sonra insanlar değişiyor ve güvensizlik sadakat aşk sevgi saygı olmadan bir ilişkiyi ne kadar yürütmek istersen de iste olmuyor ve bu yüzden ayrılmaya karar verdik. Çocuğum 18 yaşında bir kız çocuğu. Okuyor bugün yarın üniversiteye gidecek ve kendine bir düzen kuracak ve bende artık yalnızlık çekmek yanımda birisi olsun evde birisinin varlığını ister arar oldum. Çocuğum bu konuda destek veriyor bana hayatımı birleştirebileceğim düzgün dürüst bir bey arıyorum.9 sene oldu eşimden ayrılalı ve o zamandan beri çocuğumu kendim yetiştirdim. Yeri geldi sıkıntı da çektim ama çok şükür atlattım o günleri. Kendi evim var Balıkesir’de yaşıyorum. O yüzden düzenimi bozamam. Kendime ait bir de dükkanım var kozmetik ürünleri bir butiğim var çalışıyorum da.Arkadaş bulma ilanları bakar iken kendime uygun birisini bulurum arkadaş olma ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim hayatımı birleştirebileceğim bir hayat arkadaşı bulma umuduyla ilan açıp bırakmak istedim. Aradığım kriterler yaşı 37-45 arası olabilir. Düzgün bakımlı kendine güvenen, nazik, kibar, kadın dilinden anlayan, ruhumu okşayacak, dürüst bir bey arıyorum. Bir de tabi ki en önemlisi Balıkesir’de yaşamak isteyen bir bey olması önemli. Dediğim gibi düzenim var ve bozamam. Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bir düğümdür.Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür. İnsan kalbi de öyle dir. Bir kez bir kalbi kırıp parçalarsan ne kadar birleştirmeye çalışırsan çalış izi daima kalır.

Benim kalbim çok kırıldı çok parçalandı. Hayatta her şeyi gördüm ihaneti de , ölümü de ama aşkı sevgi yi gerçekten aşık oldum beni mutlu edecek birisi oldu hayatımda derken onunda gerçek yüzünü gördüm. Bundan sonra hayatımda dürüst samimi insanları biriktiriyorum. Narin, kırılgan, duygusal bir yapım var. İnsanlara çok çabuk güvenemem biraz güven sorunum var. Arkadaş bulma ilanları bakma sebepim de biraz bu belki burada istediğim gibi birisini bulurum. Gerçekten amacım dürüst güvenilir bir beyle hayatımı birleştirmek istiyorum. Benimle iletişime geçeçek beylerin iyi okuyup değerlendirmesini isterim. Benim gibi boşanmış ayrılmış da olabilir. Çocuğu da olabilir benim için bunlar önemli değil önemli olan dürüstlük güven ve gerçekten aşkı hissetmek istiyorum. Hayatımı birleştireceğim insanı bulmak istiyorum.Arkadaş Bulma İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Mayıs 2024 2 Mayıs 2024 — 10:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar