Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ama Bir Türlü Olmuyor - 48 Muğla, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ama Bir Türlü Olmuyor

İyi günler ben evlenmek istiyorum ama gel gör ki beni anlayan gerçekten bana değer verecek beni sevdiği için yanımda olacak kişi bulamıyorum. Daha önce bir kez evlilik yaptım ancak dediğim gibi olmadı ve ayrıldık. Zaten arada belli bir sevgi saygı olmayınca ne kadar istesem de olmuyor bazı şeyler işte bende bunun için evlenmek istiyorum ama bir türlü olmuyor ilanımı açabileceğim düzgün bir site arıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesi tam olarak istediğim tarzda bir arkadaşlık sitesi olduğunu düşünerek buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 38 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran yalnız bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor. Çocuğu ile ilgilenen maddi durumu iyi olabilecek bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok. Daha çok evden işe olan sıradan bir hayatım var. Muğla da yaşıyorum. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir bayanım.Biraz da içime kapanma nedenim kendi halinde yaşamadan çok dul bir bayan olarak bir de bir çocukla tek başına yaşamak gerçekten zor ve bazı zor durumları oluyor insanın gözünde sanırım biraz da içime kapanma nedenim tam olarak bu da diyebiliriz. Ben evlenmek istiyorum ama bir türlü olmuyor çünkü ne zaman birisine güvensem yada inansam her zaman hayal kırıklığına uğruyorum. İşte bu nedenden dolayı buraya da bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı gerçekten evlenmeyi düşünen maddi bir beklentim yok evine ailesine bağlı olması bakabilmesi benim için yeterlidir. Yaşadığı yer farklı da olabilir. Ancak yine de eğer olursa Muğla da yaşamaya da devam etmek isterim.Sonuçta bir burada doğdum büyüdüm ve başka bir yerde yaşamak benim için daha zor olur ancak burası doğduğum büyüdüğüm yer olduğu için de bir sorun olmaz. Ama dediğim gibi olursa sadece. Gerçekten evlilik düşünen bu konuda ciddi kararlar almış evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. İlanımla ilgilenen evlenmek istiyorum ama bir türlü olmuyor beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Ama Bir Türlü Olmuyor - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Haziran 2024 4 Haziran 2024 — 17:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar