Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ekleme Sitesi - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ekleme Sitesi

Aslında herkesin bildiği gibi bazı sitelerde yada daha çok sosyal medyalarda arkadaş ekleme olayı var. Ve bende bu nedenden dolayı kendime arkadaş ekleme sitesi bakıyordum. Ve hayatımda artık bende bir düzene sokmak hayatımı bir düzene sokmak istemekteyim.

Ve bu sebepten dolayı da bende kendime arkadaş ekleme sitesi bakıyordum. Bunu bakma nedenim ise benim kendim ekleyebileceğim içinden seçim kendime uygun olan artık ne arıyorsam o arkadaşı eklemek benim için daha mantıklı geliyor. Bu nedenden dolayı aslında istediğim bu şekilde bir şeydi. Ancak bir kaç siteye baktım hatta bulundum. Ve tam olarak düşündüğüm şey olmadı. O arkadaşın cevap gelmemesi yada cevapsız bekleyişler uzun sürdü. Ve bende kendimi normal bir arkadaşlık sitesinde buldum. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak istedim. Çünkü dediğim gibi cevapsız bekleyişlerden sıkıldım. Artık sebebini bilmiyorum. Yada az çok tahminim olsa bile bunu da burada paylaşmak istemiyorum. Artık nedenini anlattığıma göre biraz kendimden bahsedeyim size. Yaşım 23 bekar okuyan bir bayanım. Yaz tatillerinde de ailemin resturantın da vakit geçirir. Onlara en azından az da olsa destek olmak isterim. Bu nedenden dolayı da hayatım okul ailem arasında geçiyor. Bundan da azcık bile bir şikayetim yok. Çünkü ailem ile olmayı onlarla birlikte vakit geçirmeyi onlarla olmayı çok seviyorum. Çocukluğumdan beri aileme hem düşkün bir çocuk olmuşturum. Ve yetişkin olduğumda da durum aynı şekilde. Pek sosyal bir çevrem yok. Çok sosyal bir bayan değilim. Tabi her genç kız gibi benim de kendime ait bir yaşantım var arkadaş çevrem var. Ancak benim için aile her zaman daha önemli oldu. Ve her zaman ilk önceliğim ailem olmuştur.

Burada aradığım yada arkadaş ekleme sitesi aradığım şey ise arkadaşlık sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak istememle bu gibi arkadaşlık sitelerine merak saldım. Ve bu ilanı da onun için açmak istedim. Aradığım arkadaş bayan veya erkek olabilir. Yaş yada yaşadığı yer benim için önemli değil. Dürüst, saygılı bir saygı çevresinde tanışmak konuşmak sohbet etmek isteyen bayan arkadaşlar ve erkek arkadaşların mesajıma ilanıma cevaplarını bekliyor olacağım.Arkadaş Ekleme Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Mayıs 2024 25 Mayıs 2024 — 00:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar