Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ciddi Arkadaş Sitesi - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben arkadaşlık sitesinde kendime uygun bir ciddi arkadaş sitesi arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve paylaşmak istedim. Kendi düşüncemi kendi durumu paylaşmak ve dile getirmek istedim.

Bu durumda bu arkadaşlık sitesine bunu paylaşmak istemem gayet normal ve mantıklı geldi bana.Bu arkadaşlık sitesine bulmadan önce ciddi arkadaş sitesi arıyordum kendime ve sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve bu durum beni gayet mutlu etti. Ben durumu açılamaya çalıştım. Şimdi biraz kendimi tanıtmak açıklamak isterim. Yaşım 27 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. İzmir’de ailem ile birlikte yaşıyorum. Burada bulunma kendimi arkadaşlık sitesine bakma isteğim aslında evlilik amacı ile değil. Amacım sadece arkadaşlık seviyeli sohbet etmek seviyeli arkadaşlık etmek istediğimden dolayı bu durumu paylaşmak isterim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, bakımlı, etrafına ailesine karşı saygılı bir bayanım. Çalışıyorum ancak şuan izne ayrıldım uzun bir süre olacak galiba ve bende bu durumda konuşacak sohbet edecek kendi düşünceme göre ayni fikirlerde olduğum en azından sohbet edecek konular bulabileceğim seviyeli bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Maddi amaçlar için burada değilim. Bu durumda yazanlara cevabım sert olur. Bu gibi amaçlarla yaklaşmayın. Amacım gerçekten arkadaşlık etmek biraz olsun evde vakit geçireceğim şu zamanda sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaş bulabilmek için buraya ilan açmak istedim.

Pek zaten evden dışarı çıkan sosyal bir bayan değildim. Daha çok ailem ile vakit geçirmeyi ailem ile olmayı seven bir bayandım. Ancak çalışmak biraz beni rahatlatıyordu. Ancak şimdi izne ayrıldığımdan dolayı burada vakit geçirmek yada ciddi arkadaş sitesi arayıp kendime arkadaş bulabileceğim bir arkadaşlık sitesine bakmak ve seviyeli sohbet arkadaşlık etmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Umarım benim gibi arkadaşlık yapmak sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşlar bulabilirim. İlgilenen arkadaşların mesajlarını bekleyeceğim.Ciddi Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mayıs 2024 14 Mayıs 2024 — 15:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba bende izmirdeyim tanışabilir miyiz

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar