Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İngiltere Arkadaşlık İlanları - 39 Kırklareli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İngiltere Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben yakın zamanda İngiltere’ye gideceğim ilk gidiş amacım biraz etrafı tanımam öğrenmek olacak tatil gibi bir amaçla ancak ondan 2 ay sonra oraya yerleşmeyi düşünüyorum. Bunun için önceden gidip bir tanımak orayı görmek istedim. Bunun için de orada yaşayan bir arkadaş bulabilmek için İngiltere arkadaşlık ilanları bakıyordum nette.

Ancak benim ilgimi çeken türde bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Ve daha sonra bu siteyi bulunca da buraya ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak neden İngiltere arkadaşlık ilanları baktığımı biraz olsun açıklamak için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşım 26 bekar çalışan aynı zamanda okuyan bir bayanım. Ben aile nedir pek bilmiyorum. Çocuk iken çocuk esirgemede yetiştim. Ve daha sonra bir ailenin yanında yaşadım. Tabi onları yine de kendi annem babam gibi görüyorum. Ama 18 yaşına geldikten sonra kendi ayaklarımın üstünde durmaya başladım. Hem okudum hem de aynı zamanda çalıştım. Ve şimdi de beni Türkiye ye bağlayan bir şey olmadığından dolayı İngiltere de hep eğitimi tamamlamak hem de aynı zamanda orada yaşamak istediğimden dolayı önceden oraya bir tatil amaçlı gitmek ve tanımak biraz olsun bir şeyler öğrenebilirim diye 2 haftalık bir tatil yapacağım ancak bunu yapmadan önce bu oraya ait bir ilan açan var mı diye bakmak istedim. Pek bulamayınca da ben kendi ilanımı açmak daha mantıklı olacağını düşündüm. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı bir bayanım.

Eğer İngiltere de yaşayıp da arkadaş edinmek isteyen ve ya arkadaş bulmak isteyen vardır diye düşünerek İngiltere arkadaşlık ilanları baktım. Ancak bulamayınca bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak daha mantıklı olacak diye düşündüm. İngiltere de yaşayan bana yardımcı olacak maddi bir amaç gibi bir beklentim yok. Benim demek istediğim manevi destek olacak bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.İngiltere Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Nisan 2024 25 Nisan 2024 — 05:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar