Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Aramak İstiyorum - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Aramak İstiyorum

Ben nasıl ve nereden başlamasını gerektiğini bilmeyenler için yazıyorum. Arkadaş aramak istiyorum ve nasıl ve nereden başlamam gerektiğini bilmiyordum. Sadece tek istediğim konuşabileceğim dertleşebileceğim beni dinleyecek beni anlayacak bir arkadaşa ihtiyaç duyduğumu hatırlıyorum.

Yalnız yaşayan daha önce yanlış seçimlerden dolayı bir evlilik yaptım ve olmadı devam edemedi ve ayrıldık. O dönemden sonra kimseye güvenim kalmadı. Ailem ile konuşamıyorum tek dedikleri şey kendin yaptın oldu diyorlar. Herkesin hayatında hatalı yanlış seçimleri olur ama önemli olan karşındaki kişiyi anlayıp ne hissettiğini bilmek olmalı. Ben zaten biliyorum benim hatam olduğunu yanlış bir seçim neye sebeb olduğunu ama bunu durmadan yüzüme vurmanın bir anlamı yok. Önemli olan beni az da olsa anlayıp destek vermek bu durumu birlikte aşmak için yardımcı olmaları bile beni mutlu ederdi. Ama nerede kendi ailem bile bana destek olmayı bırak aksine daha kötü bir ruh halime girmeme neden oluyorlardı. Bu nedenden dolayı artık yalnız yaşamaya karar verdim. Ve kendi evimde bambaşka bir şehir de her şeyden uzaklaşarak yaşamak istedim. Tam olarak şehir bile diyemezsiniz Samsunun bir köyünde güzel şirin bir ev aldım ve burada yaşıyorum. Aslen Yozgat’lıyız ama artık orada kalmak ve biraz kendşmş dinlemek rahat temiz hava almak her şeyden uzaklaşmak istedim ve bir senedir burada yaşıyorum. Doğruyu söylemek gerekirse çok iyi geldi anlatamam. Ani anlık bir kararla yanlış mı yaptım acaba diye düşünmüştüm ama aksine o temiz hava her şeyden uzaklaşmak kaçmak o kadar iyi geldi ki anlatamam. Sonra bir akşam içimi dökebileceğim beni anlayabilecek birisiyle konuşmak isteği ile doldum ve arkadaş aramak istiyorum ama nereden nasıl bulabilirim diye düşünür iken burayı bu siteyi buldum ve bir tane de ben ilan açıp şansımı denemek istedim.

Bu nedenden dolayı arkadaş aramak istiyorum ilanını açmak istedim. Yaşım 31 dul yalnız bir bayanım. Çalışıyorum. Köy dedim ama o kadar uzak değil merkeze arabamla gidip geliyorum. Kendi ayakları üstünde duran anti sosyal bir yaşamı olan bakımlı bir bayanım. Herkes gibi normalim işte. Benim istediğim yaş yada cinsiyet fark etmez bayan veya erkek olabilir. Oturup konuşmak dertleşmek içimi dökmek ve bırazda olsun artık rahatlayabileceğim beni dinleyebilecek ön yargılı olmayacak bir arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı yaşı yada erkek veya kadın olması fark etmez arkadaşlık yapmak isteyen benim gibi hisseden arkadaşların mesajlarını bekliyorum.Arkadaş Aramak İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Şubat 2024 16 Şubat 2024 — 06:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar