Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi - 19 Çorum, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi

Merhabalar ben Selçuk bekar çalışan bir bey olarak yalnız yaşamak ve bir o kadar hayatımın içinde kimsenin olmaması oldukça sıkıcı bir durum. Aslında daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden hiç çocuğum yok.Benim istediğim ise ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi bakarak kendime uygun bir bayan arkadaş aramak istedim.

Biraz size kendimi tanıtacak olursam. Bekar Çorum’da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 33 bekar çalışan kendi evi işi olan maddi konuda hiç sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Dürüst saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Hayatımda daha önce bir bayan arkadaş vardı ancak anlaşamadık birbirimizi tam olarak tanıyamadık da diyebiliriz. Ve hayattan beklentilerimiz farklıydı da diyebiliriz. İşte bu yüzden bende ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi bakarak hayattan beklentilerimiz aynı olan birbirimizi tamalayabilecek bir bayan arkadaş aramak istedim. Çorum’da yaşıyorum. Eğer tanışıp evlenirsem de Çorum’da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bunu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven evcimen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Beni anlayan beni dinleyen bu hayatta her zaman yanımda olabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Sonuçta eş dediğin iyi günde de kötü gününde de senin elinden tutan seni destekleyen omuz omuza verebileceğin ve elini hiç bırakmayacak bir eşdir. En azından benim aradığım bayan arkadaşta bunların olmasını isterim.

Birbirimizi anlamak dinlemek önemlidir. Ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş aramak istedim bunun için de ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi bakarak kendime bayan arkadaş bulmak istiyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Çorum’da yaşamayı düşünen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşini anlayan dinleyen her zaman elimden tutacak ve yanımda olacak bir eş arıyorum. İlgilenen bayanların yaşı 25-33 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mart 2024 27 Mart 2024 — 00:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar