Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan arkadaş - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bayan arkadaş

Meral ben 26 yaşında hiç evlenmemiş, çalışan kendi ayakları üzerinde duran özgür bir kızım. Afyonkarahisar Hocalar ilçesinde yanlız yaşıyorum. Buraya ilan eklemekteki amacım dürüst kendini bilen bir bey ile tanışıp hayatımı birleştirmek evlenmek istemem. Ailevi değerlere çok öenm veren biriyim ve evleneceğim kişi konusunda çok seçici olduğum söylenir. Son bir kaç yıldır ailemden uzak yanlız yaşamak zorunda kalmamın nedeni çalışmak zorunda olmam ve bu aileden uzak geçen zaman beni daha çok aile özlemi duymama neden oldu. Her genç kız gibi mutlu ve huzurlu bir yuvam olsun istiyorum ve şu zamanda insanlara olan az güvenim nedeni ile çok zorlandığım söylenebilir. Buraya bir ihtimal hayalimdeki bey ile tanışabilirim diye ilan ekliyorum.

25 ile 30 yaşları arasında, kendini bilen, dürüst bir yaşantısı olan, fazla gezme alışkanlıkları olmayan ve boş zamanlarını ailesi ile geçirmekten mutlu olan beylerin ilanıma mesaj göndermelerini rica ediyorum. Dış görünüş olarak esmer uzun boylu erkekler her zaman daha çekici gelmiştir ve dış görünüşüne önem veren bir yerlere giderken kendine özen gösteren özenli beyler ile ilgilenmekteyim. Kendisine bir bayan arkadaş aramayan, evlilik konusnda kararını vermiş, maddi ve manevi olarak da bunun için hazırlamış beyler yazarlarsa mutlu olurum. Bayan arkadaş ilanlrı peşinde koşanlar bu ilana boşa yazmasınlar yanıt alamazlar. Bir çok bayan arkadaş ilanı mevcut ilek bu ilana yazarak kalabalık yaratmazlarsa sevinirim. Ayrıca maddiyat olarak çok bir beklentim yok. Ailesine bakabilecek seviyede, orta ve üstü gelir seviyesinde herkes yazabilir. Bende çalışan bir bayanım ve evlilik sonrası eşimin isteği ve ailevi ekonomimiz doğrultusunda çalışabilir ya da çalıştığım işi bırakıp evimin kadını çocuklarımın annesi de olabilirim. Önemli olan eşimin ve benim hangi şekilde daha mutlu ve huzrlu olduğumuz olacaktır her zaman. Evcimen bir bayanım denebilir pek gezme eğlenme gibi alışkanlıklarım yok. En çok eğlendiğim zamanlar benim için ailem ile geçirdiğim zamanlar olmuştur.

Kriterlerimi ve nedenlerini kısaca ilanımda özetlemeye çalıştım. Bu kriterlere uymayanlar, ilanımı hiç okumayanlar ya da iki kelime kadar az kişilik ve hayat bakışına sahip beyler yazmazlarsa sevinirim. Kriterlerime uyan beylerin gönderdikleri mesajlarda hangi noktalarda kriterlerimizin çakıştığı ya da uyuştuğu konusunda yazarlarsa benim de verecek yanıtlarım olabilir. Ben açık gönüllülükle kendimden biraz oslun bahsetmeye çalıştım siz de bahsederseniz ilk mesajınızda bende yarattığınız intiba çok daha uyumlu ve olumlu olacaktır. Mesajlarınızı dikkatle ve titizlikle okuyup yanıtlar vereceğimden şüpeniz olmasın. Şimdiden mesaj gönderenlere teşekkürler, rahatsız eden alakasız kişilere tesüflerimi sunarım. Mesajlarınızı bekliyorum …



Bayan arkadaş - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mayıs 2024 22 Mayıs 2024 — 14:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
 1. meraba sohbet etmek ıstermısın

 2. bekliyorum gel

 3. Merhaba Meral Hanım,
  Arkadaşlık ilanınızı gördüm ve okuyunca iletişim kurmak istedim. Yazdıklarınıza uygun bir insan olduğumu düşünüyorum. Adım İlyas, bekarım, 33 yaşında; 1.76 boy ve 70 kiloda, esmer bir erkeğim. Eğer aramızdaki yaş farkına takıldıysanız, şahsen takılmamanızı öneririm; çünkü minyon tipli ve enerjik bir yapıdayım. Hemen hemen herkes benim 26-28 yaşında gibi gösterdiğimi söylüyor. Ankara’ da tek başıma yaşıyorum. Gözü dışarıda olan birisi değilim ve mütevazı bir yaşantım var. Üniversite mezunuyum ve çalışıyorum. Benim de amacım aklı başında, çalışan, düzgün bir bayanla tanışmak ve nasipse evlenmek.
  Sınırlarını bilen, saygı ve ciddiyeti her zaman ön planda tutan bir insanım. Ailevi değerler benim için de önemlidir. Gözü kapalı güvenebileceğiniz derecede dürüst bir insanımdır, yalanla da yalancıyla da işim olmadı şu hayatta. (Bu arada kendimi övmek gibi bir amacım yoktur. Size kendimi olduğum gibi anlatıyorum.)
  Benimle konuşmaktan zevk alacağınıza inanıyorum. Ayrıca benden genel kültür-tarih-sinema-kitap vb. birçok konuda birçok şey öğreneceğinizi ve öğrenirken de eğleneceğinizi size garanti ederim. Bana bir şans verirseniz size bu satırlarda yazdıklarımın doğruluğunu kanıtlayabilirim ve bunu seve seve yaparım, siz isteyin yeter benim için… Sağlıcakla kalın, saygılarımla…
  Not:Şu anda görüştüğünüz birisi varsa lütfen kusuruma bakmayın…

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar