Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Mersin - 33 İçel, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Mersin

İyi günler ben Mersin İçel de yaşayan bekar yalnız bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Aslen mersinli değilim ancak boşandıktan sonra buraya iş nedeniyle hem de biraz o yaşadığım yerden uzaklaşmak için buraya geldim ve buraya yerleştim. Benim buraya evlenmek istiyorum Mersin de yaşayan veya benim gibi evlilik düşünene bekar bir bey arıyorum bu yüzden de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben dürüst saygılı samimi kibar nazik içten samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Yaşım 33 bekarım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve bundan çocuğum yok. İnsanlar bazen inandıkları evlendikleri kişiyi tam olarak tanıyamıyor bazen hatalar yapabiliyor. Benim de en büyük hatam galiba tam olarak tanımadan inanmam oldu. Ancak değişeceğini veya insanların değiştiğini de bu şekilde gördüm. Ve boşandık anlaşamadık ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. O andan sonra kendime yeni bir hayat yeni bir başlangıç kurmak istedim. Ve Mersine gelip yerleştim ve burada kendime bir hayat düzen kurdum. Benim hayatım bu şekilde bunun için de tekrar evlenmek yeni bir hayata başlamak istediğimden dolayı da beni anlayan bu sefer beni önemseyen evliliğe aileye önem ve değer veren ailenin ne demek olduğunu bilen evlenmek istiyorum Mersin de yaşayan veya burada yaşamak isteyen bir beyle bunun için de buraya ilan açmak istedim. Aslında ne kadar bu şekilde olsa da benim için bu gibi bir ilan açmak da zor oldu çünkü ilk defa bir ilan açacak olma benim için oldukça önemli oldu.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine evlenmek istiyorum Mersin yaşayan benim gibi evlilik düşünen bu konuda ciddi olan evlenmeyi aile kurmayı düşünen bir bey arıyorum. Yaşı 33-40 arası olabilir evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir bu konuda bir sıkıntım yada isteğim yok. Çünkü anladım ki insanlar bazen ayrılır boşanır anlaşamaz çünkü herkes istediği kalbinin güvenebileceği sevebileceği birisini bulamıyor. Dürüst saygılı ailesine evine düşkün olan değer veren kibar nazik anlayışlı maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evini düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Mersin - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mart 2024 23 Mart 2024 — 13:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben rizeli tanışabilimiyiz seninle TLF ararsanız sevinirim teşekkürler.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar