Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Japon Arkadaş Sitesi - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Japon Arkadaş Sitesi

İyi günler bu konuyu bu ilanı açmayı uzun zamandır düşünüyordum aslında. Tabi sizin gibi bende kendime bir arkadaş aramak hayatımı onun yanında geçireceğim doğru insanı bulmak istiyorum. Aslında Jabonya lıyım. Ancak babam buralı olduğu için melez de sayılabilirim. Ve Türkiye de yaşıyoruz. Bu nedenden dolayı bende Japon arkadaş sitesi bakıyordum kendime tabi bir sürü arkadaşlık sitesi buldum bunun hakkında ancak bu arkadaşlık sitesi bana göre daha samimi ve sıcak geldi.

Türkçe olduğu kadar iyi sayılır. Yarı dönem Japonya da yarı dönem Türkiye de yaşıyoruz. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Yaşım 28 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım bekar çalışan maddi ve manevi yönden aileme destek olan bir bayanım. Aslında ailemin maddi konusunda bir sıkıntısı yok ancak yine de benim için az veya çok biraz destek olmak benim kendi içimde bulduğum huzur ile alakalı. Bu nedenden dolayı ben onların yada benim ihtiyacım olmasa da maddi ve manevi destek olmayı seviyorum. Antalya da yaşıyoruz. İnternetin bu kadar yaygın olduğu bir zaman diliminde bende kendime göre beni anlayacak dinleyecek bir bey arkadaş bulabilirim diye bu arkadaşlık sitesine kendi adıma bir ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim açıkçası. İnternetin çıkması ve bu arkadaşlık sitelerin yaygınlaşması ile yüz yüze selamlaşmak olağan ötesine geçti. Arkadaşlık sitelerinin çıkması ile birlikte herkes evinin rahat ortamında kendine konuşacak tanışacak yada evlenmeyi düşünüyorsa ona göre o rahat ortamda arkadaş buluyorlar. Gerçek aşkınızı isterseniz artık dünyanın öbür ucundan bile bulabilme şansı oluyor. Aslında bir nevi çok güzel bir şey ve bende gerçek aşkımı beni sevecek mutlu edecek yanında mutlu olabileceğim bir bey istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine Japon arkadaş sitesi ilanını açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım ve benim gibi karakter sahibi belli bir hayatı olan dürüst, saygılı kibar ve nazik bir bey arıyorum. Ciddi düşünecek evlenmeyi düşünen yuva kurmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşı 28-35 arası olabilir. Çalışan işi gücü olan evine ailesine bağlı düşkün bir bey arıyorum. Umarım burada aradığım doğru kişiyi bulabilirim ve gerçek aşkı yaşayabilirim. Kendisine Japon arkadaş sitesi bakan beyleri benim ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Japon Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Nisan 2024 13 Nisan 2024 — 22:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar