Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dul bayan arkadaş - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Dul bayan arkadaş

Merhaba ben Gülfem Afyonkarahisar Emirdağ ilçesinde yaşayan 40 yaşında dul bir bayanım. Kendi işinde çalışan maddi sorunları olmayan yanlız yaşayan dul bir bayanım. Buraya ilan eklemekteki amacım dul bayan arkadaş ilanları görmem ver kendime de bir profil oluşturarak dürüst aklı başında bir bey ile tanışarak bir hayat arkadaşı bula umudumdur. Dul bayan arkadaş ilanlarını gezerek farklı amaçlar ile yazanların bu noktadan sonrasını okuması ya da mesaj göndermesine gerek yok. Bu gibi kişilere kesinlikle cevap vermeyeceğim. İlk evliliğimden çocuk sahibi olamadım. Çok kısa süren ilk evliliğimde vakit bulamadık tartışmadan diyebilirim aslında. Yani özetle kendi işi ile meşkul, 40 yaşında yalnız yaşayan, çocuk sahibi olmayan ve buraya bir hayat arkadaşı bulma amacı ile ilan oluşturmuş dul bir bayanım.

Aradığım bey 40 ile 45 yaşlarında benim gibi dul da olabilir hiç evlenmemiş de olabilir ya da çocuk sahibi de olabilir. Maddi durum olarak bana yakın ya da denk beyler ile ilgilenmekteyim. Dürüst bir kişiliği olan ve dürüst yaşayan beyler mesaj gönderirlerse sevinirim. Bu yaşımdan sonra evleneceğim kişide öncelikle dürüstlük aramaktayım. Diğer olarak gezmeyi sevmesini de isterim. Ben gezmeyi, yürüyüşleri ya da küçük 1-2 günlük tatilleri çok seviyorum. Ancak bir ya da iki gün vakit bulabilsem de bu zamanları hayat arkadaşım ile geçirmek çok güzel olurdu. Fiziksel herhangi bir kriterim yok. Ancak ben kendi dış görünüşüne dikkat eden beyleri hem çok taktir etmişimdir hem de çok ilgimi çekmişlerdir. Evleneceğim kişinin de böyle kendine dikkat eden görünüşüne önem veren bir bey olmasını isterim. Diğer dul bayan arkadaş ilanlarının bir çoğunun aksine herhangi bir maddi beklentim ya da çıkar amacım olmadığını bilemnizi isterim.

Kendimce bir kaç kriterime değinmeye çalıştım. Bu maddeler dışında merak ettikleriniz var ise mesaj gönderebilirsiniz. Ciddi ve dürüst bir şekilde yazılmış her mesaja ya da soruya büyük bir titizlikle yanıt vereceğimden şüpheniz olmasın. Kriterlerime uymayan ya da farklı amaçlarla yazanlara ilanımın başında da belirttiğim gibi yanıt vermeyi düşünmüyorum. Bir ya da iki kelime ile koca hayatını özetleyen insanlar hiç anlamam. Kendilerini anlayacak kapasitede bayanlara yazmalarını öneririm. Mesajlarınızda biraz kendinizden ya da günlük monotonlarınızdan bahsetmeniz sizin hakkınızda bir fikir sahibi olmamı sağlayacaktır. Mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden emek harcayıp bana yazan ve ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederim …Dul bayan arkadaş - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Mayıs 2024 18 Mayıs 2024 — 18:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Kütahyadan dul 50 yaş memur.

  2. Selam ben mehmet 33yaşinda 174boyunda 82kiloda esmer tenli bekar biriyim bayan arkadaş ariyorum.

  3. merhaba ismim erkin istanbulda oturuyorum. 50 yaşında 175 boy 74 kg yum. neşeli ve sportmen birıyım. gezmeyi, yüzmeyive sizin gibi doğa yürüyüşlerini severim doğa tutkunuyum neredeyse türkiyenin tamamını gezdim. maddi sıkıntım yok. emekliyim arayın görüşelim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar