Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Telefon İlanları - 14 Bolu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Telefon İlanları

Merhabalar ben aslında telefon ilanları bakmak istemiştim ancak pek kendime uygun aradığım gibi bir ilan bulamadım. Benim istediğim telefondan konuşmak tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım ve bunun için de telefondan konuşacak yada telefon numarasını veren kişilere baktım ancak pek güven vermedi.

Sebebi ise haliyle herkesin görebileceği bir yere telefon numarasını bırakmak bana pek mantıklı gelmedi. Sonuçta gerçekten tanışmak böyle konuşmak isteyen birisi olsa özelden yazar diye düşündüm.VE sonra telefon ilanları diye aratmaktan çok bu şekilde bir ilan açmak daha mantıklı olacağını düşünerek bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ben aslında arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek istediğimden kendime bir arkadaş aradığımdan dolayı telefon ile ilgili ilanlara baktım ancak haliyle pek bulamadım. Çünkü gerçek numarası mı sahte numara mı ayırt edemediğimden dolayı pek bulamadım. Ve bu nedenden dolayı da kendime uygun bir ilan açmak daha uygun olur diye düşündüm.

Ben yazarak konuşmak sohbet etmeyi pek sevmiyorum. Çünkü özellikle yeni tanışacağım kişi ile bu daha bir zor oluyor. Çünkü en azından sesini duyarak yani ses tonundan bir kişinin sana karşı samimi olup olmadığını dürüst olup olmadığını anlayabiliyor insan ama yazarak bunun imkanı yok diye düşündüğüm için ve ayrıca telefondan konuşmak daha iyi oluyor diye düşündüğümden dolayı telefon ilanları bakmak istedim. Ama haliyle pek bulamadım.Ve bunun için de bu ilan sitesine kendi ilanımı açarak bana yazacak arkadaşlarla telefondan konuşmak istediğimi anlatmak için bu ilanı açmak istedim.Telefon İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Nisan 2024 8 Nisan 2024 — 14:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar