Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanı Verme - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanı Verme

Merhabalar ben Amasya’da yaşıyorum. Yaş 30 çalışan kendi halinde yaşayan bir bayanım. Bekarım. Tek başına yaşayan bir bayanım. Arkadaş ilanı verme amacım hem bu ortamları merak ettiğimden hem de konuşacak bir arkadaş bulmak umuduyla ilanımı oluşturuyorum.

Sevecen en azından etrafımdaki insanlar öyle söylüyor. Gezmeyi eğlenmeyi oturup kalkmasını bilen, biraz konuşkan yeni insanlar tanımayı yeni şeyler öğrenmeyi, hırslı bir bayanım. Bir bankada çalışıyorum. İş hayatında dolayı pek kendime vakit bulamıyorum ve bu nedenle arkadaş ilanı verme ihtiyacı duydum. Biraz arkadaşlık kurmak buralarda takılmak istiyorum. Hayatta her şey saygıdan ve dürüstlükten geçer. Benim için yaş 28-38 arası olabilir. Telefondan arkadaşlıkta kurabiliriz. İleriye doğru daha iyi anlaşırsak görüşüp yüz yüze tanışmakta isterim.Müzik dinlemeyi dans etmeyi gitar çalmayı severim. Kötü bir alışkanlığım yok. Ama arkadaş olacak kişinin de belli başlı şeyler hariç diğer alışkanlıkları olabilir. Burada söylemek istemedim.Anlayan anlamıştır umarım. Şiir okumayı da dinlemeyi de severim.Kimseye iyi veya kötü demekte acele etmiyorum.Çünkü insanlar beni her zaman şaşırtmayı başarmışlardır. Bir insanın iyi yada kötü olması seni ne kadar önemsediğiyle ya da söyle diyeyim senin arkandan konuşuyorsa senin bir sıkıntın var iken ya da sen ağlar iken sana gülüyorsa seni önemsemiyorsa bu benim için kötü bir arkadaş ve kötü bir insandır. Hayatı doğayı hayvanları seven her kes insanı çocukları sever. Tabi bu benim düşüncem herkesin kendine göre düşüncesi fikri vardır. Saygı duyarım.

Hayat kısa bazen insan bunu çok iyi anlıyor. Her şeyi yaşamak tatmak hayatı doya doya yaşamak istiyor. Kuralları yık, kolay affet, yavaş öp, kalpten sev, kahkahalara boğul ve yüzünü güldürmeyi başaran hiç kimseye sırtını dönme. Ben hayatın kısa olduğuna neyin ne zaman insanın başına geldiği belli olmuyor. Bu yüzden hayatı doya doya yaşamak doya doya sevmek istiyorum. Arkadaş ilanı verme amacım da biraz bu insan bir kez geliyor hayata doğrusuyla yanlışıyla her şeyi yaşamak ister. Ben sadece hayatımda saygıya ve dürüstlüğe dikkat ediyorum. İyi bir yaşantım olabilir kimisine göre kimisine göre de kötü bir yaşantım olabilir bu benim hayatım istediğim gibi yaşayabilirim. Kimseye hesap vermek ya da buna mecbur değilim. Etrafımın insanların ne düşündüğü pek umurumda olmaz.Bayan erkek arkadaşların mesajlarını beklerim. Arkadaşlık etmek hoş vakit geçirmek seviyeli sohbet etmek isteyen herkes yazabilir.Arkadaş İlanı Verme - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Nisan 2024 6 Nisan 2024 — 16:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar