Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

En Güzel İlanı Aşk Sözleri - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

En Güzel İlanı Aşk Sözleri

Bir kişiye beslediğin duyguları dile getirmek bazen zor olabilir. Özellikle bu durum aşık olduğunuzda ve karşıda ki kişi bilmediği zaman ve ona ilk defa açılacağınız zaman daha zor olur. İşte o zaman da araya en güzel ilanı aşk sözleri girer ki bize yardımcı olsun bizim duygularımızı dile getirecek güzel sözler ararız.

Bu kişi ister bayan olsun ister erkek olsun açılacağı kişiye karşı beslediği duyguları her zaman güzel sözler yada aşkını ilan edecek güzel sözler arar işte o zaman da en güzel ilanı aşk sözleri ile kendimize uygun olanı düşüncelerimize uygun olanı duygularımızı tam olarak dile getirecek olan sözleri arar dururuz. Ama burada asıl olan tabi o sözlerden yardım almak yada fikir almak o sözleri de söylemek o sözlerle açılmak güzel bir şey. Ama bence benim sevdiğim olsa yada bana açılacak birisi olsa ben o sözleri istemem çünkü o sözler kendi sözleri olmaz. Tabi duygusunu düşüncesi aşık olduğu kişiye karşı hissettiği duyguları yansıtan sözler olabilir. Ama kendi sözleri olmamış oluyor. Benim istediğim daha özel daha güzel olanı ise kendi duygularını sevdiği kişi hakkında hissettiği düşünceleri ve duyguları kalbinde ki aşkı sevgiyi göstermek için kendi sözlerini yazması ve o şekilde ilanı aşk yapması yada yapılması daha güzel olur.

İşte bunun için bence en güzel ilanı aşk sözleri en kadar güzel olursa olsun bence bir insanın o kişi hakkında ki sözleri kelimelere dökmek kendi sözlerini oluşturmak yada hissettiği duyguları dile getirmek daha güzel olur. Ve daha özel bir durum olur. Bu en azından benim düşüncem ve eğer bir gün birisine karşı böyle bir duygu beslersem aşık olursam ve ona söylemek istiyeceğim zaman ben en azından bu şekilde yapmak isterim.En Güzel İlanı Aşk Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Nisan 2024 8 Nisan 2024 — 06:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar