Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bedava Arkadaşlık İlanları - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bedava Arkadaşlık İlanları

Hayatım da büyük bir değişiklik yaşadım ilk defa hayatta yalnız olarak kendi başıma hayat kurmaya çalışmak yalnız olmak aslında bir taraftan korkutucu bir taraftan da bana göre iyi olacak gibi ileriye doğru daha iyi olacağım düşüncesi ile hem korkarak yaklaşan hem de heyecan duyan bir durumdayım şu an.Aslında daha önce de bedava arkadaşlık ilanları bakmıştım nette.

Ama haliyle sizin de bileceğiniz gibi bedava dense de bir çok site daha sonradan kayıt yada ücretsiz üye olabileceğin gibi arkadaş edindiğin takdir de o kişi ile konuşmak istersen bir miktar ücret ödemen veya daha sonradan bazı şeyler için ücret ödemen bekleniyor. Ve bunun için de buralar da bulunduktan sonra çıkmak ve başka bir bedava arkadaşlık ilanları bakmak istemiştim. Çünkü adı üstünde tamamen bedava olacak bir arkadaşlık sitesi yada arkadaşlık ilan sitesi arıyordum. Bunun için de daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak sizlere duyduğum heyecanı hayatımı biraz anlatmak ve bir de arkadaş edinmek istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Bana göre istediğim gibi tamamen ücretsiz olan bir site olduğunu düşünüyorum ve buraya ilan açmak istedim. Yaşım 31 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Hiç evlilik yapmadım ve evlenmeyi de düşünmüyorum. En azından şu anlık aklımda bu şekilde bir düşünce yok. Daha önce ailemle birlikte yaşıyordum. Ne kadar ayrı yaşamak istediğimi söylesem de bir bayan olduğum için pek istemiyorlardı. En sonda ikna ettim ve kendi hayatımı kendi düzenimi kurmak istedim. Ve şimdi Antalya da kendime ait bir düzen kendime ait bir hayat kurmaya çalışan bir bayanım. Burada maddi bir amaç beklemiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok ve bu gibi amaç için yazanlara da kesinlikle cevap vermem.

Benim istediğim ve tekrar dan bedava arkadaşlık ilanları bakma sebebim arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek birileriyle tanışıp konuşmak arkadaşlık kurmak istediğimden bu ilanı açmak istedim. Ve bunun için bu sefer boşuna beklemeyeceğim cevap gelmeyen bir yer olmamasına özen gösterdim. Ve bu arkadaşlık sitesin de tekrar dan bir şansımı denemek istedim.Bedava Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mart 2024 15 Mart 2024 — 15:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar