Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi İstanbul - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi İstanbul

İyi günler ben İstanbul’da yaşayan bekar çalışan dürüst saygılı güzel ve iyi bir eğitim almış bir bayanım. Kültürlü bir bayanım. Hayatımda bazı zamanlar yaşadım ve gerçekten zor durumlardan geçtim ancak hiçbir zaman pes etmedim. Şimdi ise hayatımda istediğim beni anlayacak ve dinleyecek her zaman yanımda olacak bir hayat arkadaşı aradığım için arkadaş sitesi İstanbul ile ilgili ilanlara bakmak istedim.

Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Çocuğumu okuttum büyüttüm ve şimdi kendi ayakları üstünde duran güzel bir çocuk yetiştirdiğimi düşünüyorum. Yaşım 48 bekar bir bayanım. Bakımlı dürüst bir bayanım. Hayatımda artık bir değişim istiyorum. Benim için önemli olan gerçekten her zaman yanımda olacak artık bu yaştan sonra yalnız olmak tek başıma mücadele etmek istemiyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. İstanbul’ da kendi evimde oturuyorum. Düzenli bir gelirim var ve aynı zamanda çalışan bir bayanım.Kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Kendime ait iş yerim var ve orada çalışan bir bayanım. Bunun için de arkadaş sitesi İstanbul ile ilgili bir ilan açmak istedim. Benim istediğim hayatımın her anında yanımda olmak isteyen ve beni anlayan bir hayat arkadaşı istiyorum. Bunun için beni anlayacak bir bey veya hayat arkadaşı arıyorum. Benim gibi bu konu ile ilgilenen bir bey veya hayat arkadaşı arıyorum.

Aradığım bey maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşini anlayan dinleyen bir bey olması benim için önemlidir. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve evine bağlı olan bir bey arıyorum. Yaşı 48-55 arası olan beylerin cevaplarını beklerim. İlgilenen beylerin arkadaş sitesi İstanbul arayan beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi İstanbul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mart 2024 17 Mart 2024 — 04:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar