Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gaziantep Arkadaşlık İlanları - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gaziantep Arkadaşlık İlanları

Benim ismim Esim Gaziantep de ailem ile birlikte yaşıyorum. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma doğru kişi çıktığını düşünmedim. Çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Aslında ben Gaziantep arkadaşlık ilanları bakıyordum ve ilgimi çeken ilan bulsaydım ona cevap vermeyi düşünüyordum.

Aklımda kendim ilan açmak yoktu. Ancak Gaziantep arkadaşlık ilanları bakınca tabi bu konuda ilan açanlar olmuş yada kendi isteklerini söylemiş. Ancak bu konuda benim istediğim gibi bir ilanla karşılaşamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı kendim açmak daha doğru olacağını düşünerek bu ilanı açmak istedim. Yaşım 32 bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran ve ailesine destek sağlayan bir bayanım. Ve bu durum benim oldukça mutlu ediyor. Çünkü aile demek ihtiyaç olmasa bile yardımlaşmak birbirinin yanında durmak zor yada iyi günde birbirine destek olmak demek ve bende bu konuda kendi üzerime düşen sorumluluklarımı yapıyorum diye düşünüyorum ve bu durum beni oldukça huzurlu ve mutlu ediyor. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Hayatımda hem uzun ilişkilerim oldu ancak hiçbiri ile evlilik gibi bir adım atamadım. Ve artık bende çevreme yaşıtlarıma baktıkça onların kendi ailelerini yuvalarını gördükçe bende artık bir yuva kurmak kendi ailemi kurmak istiyorum. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Maddi bir amaç için burada değilim. Amacım ciddi düşünen bir beyle arkadaşlık kurmak ve tanışmak istediğim için burada bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim ama bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim bu nedenden dolayı çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 32-39 arası olan ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ve maddi konuda bir beklentim yok düzenli bir işi olsun ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Gaziantep arkadaşlık ilanları arayan veya benim ilanım ilgisini çeken beyler ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.Gaziantep Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Nisan 2024 10 Nisan 2024 — 11:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar