Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Sevgilimle - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Sevgilimle

İnsanlar aşık olur sever ve sevdiği kişi ile de evlenmek ister onunla bir yuva aile kurmak ister. İşte bunun için evlenmek istiyorum sevgilimle ile ilgili bir ilan açmak ve kendimi açıklamak ve tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan aynı zamanda üniversite okuyan bir bayanım. Şu an bazı nedenlerden ötürü şimdiki zamanda herkesin bildiği gibi bazı sebeplerden ötürü okula gidemiyorum. Ve ailemle birlikte yaşıyorum. Bu günümüz şartlarında olan yaşanan sorunlar ile birlikte bu nedenden dolayı bende ailemle birlikte yaşıyorum. Çalışan bekar bir bayanım. Hayatımda daha önce den gerçekten ciddi düşündüğüm sevdiğim aşık olduğum kişi vardı ancak ayrıldık. Bu ayrılık aşık olup bu durumu yaşayanlar beni anlayacaklarını düşünüyorum. Ben de bunun için bu gibi arkadaşlık sitelerine bakmak istedim. Çünkü bu gibi bir durumda en azından kendimi bir yerlere açıklamak ve tanıtmak istedim.Çünkü insan yaşadığı bu durumdan biraz uzaklaşmak istedim.Ben de bunun için evlenmek istiyorum sevgilimle olarak ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Herkes ister sevgilisi ile ciddi düşünmek veya ciddi düşündüğü kişi ile bir aile kurmak ama sonradan yaşanan ayrılık bu hayalleri oldukça uzaklaştırıyor. Ben de bu durumları yaşadım ve atlatıyorum. Atlatmak zorundayım. Şimdi hayatıma yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorum.

Bunun için de yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek arkadaşlık kurmak konuşmak istiyorum. Bunun için de evlenmek istiyorum sevgilimle ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Evlenmek İstiyorum Sevgilimle - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Haziran 2024 23 Haziran 2024 — 10:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar