Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Rusla Evlenmek İstiyorum - 54 Sakarya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Rusla Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben bir Rusla evlenmek istiyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesini ilan açmak istedim. Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst dobra kendini bilen karakter sahibi bir beyim. Hayatımda ki kadını yada evlendiğim bayanı mutlu etmek için elimden geleni yapan bir beyim. Çünkü benim için öncelik eşim ve ailem olmuştur her zaman.

Ancak ne kadar böyle düşünsem de daha önce ki evliliğimde bu huzuru yakalayamadım. Bunun için bende tekrar evlilik düşüncesi ile Rusla evlenmek istiyorum ilanını bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Daha önce dediğim gibi bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bazı nedenler den ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bunu tanıştığım ciddi düşündüğüm bayana tabi ki açıklarım ama buradan yazmak açıklamak istemiyorum. Bu nedenden özelden yazanlara cevap veririm ve açıklarım sormak istedikleri soruları.Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst bir beyim. Şu an Sakarya da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Gelirim gayet iyi. Benim bu hayattan yada eşimden istediğim tek şey evine ailesine eşine bağlı olması çünkü eve geldiğimde mutlu huzurlu olabileceğim yanında kendimi mutlu hissettiğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Beni anlayacak dinleyecek birbirimize destek olabileceğimiz ve Sakarya da yaşamak isteyen ve ya düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir.Dürüst saygılı kibar bakımlı kendine özenen ve ailesine bağlı Rusla evlenmek istiyorum ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Rusla Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mayıs 2024 5 Mayıs 2024 — 04:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar