Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gürcistan Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gürcistan Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Gürcistan da yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma evleneceğim yada güvenebileceğim bir aile kurmak isteyebileceğim doğru kişi çıkmadı bunun için de düşünmedim evliliği. Ancak Gürcistan evlenmek istiyorum bunun çünkü artık benim de bir ailem olsun beni anlayan dinleyen beni seven bir ailem olsun istediğim için evlenmek istiyorum.

Ben bekar çalışan Gürcistan da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım.Dürüst saygılı samimi kibar içten sıcak kanlı evine ailesine düşkün bakımlı kendine özenen ve evine özenen bir bayanım. Yaşım 33 bekarım. Ailem den ayrı yaşıyorum.Ben artık yaşıtlarım gibi mutlu bir ailem olsun beni anlayan her zaman yanımda olan beni seven bir eşim olsun istiyorum. Bunun için de Gürcistan evlenmek istiyorum. Çünkü artık yalnız başına olmuyor herkes gibi ben de kendi ailemi kurmak mutlu olmak istiyorum.Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim gibi evlenmeyi düşünen bir beyin de bekar olması ilk tercihimdir. Ancak evlenmiş ayrılmış olursa da bir sorun olmaz. Evlilik düşünen ciddi olan bu konuda ciddi düşünen bir bey olmasını isterim. Yaşı 33-39 arası olan bekar bir bey arıyorum. Türkiye de veya Gürcistan da yaşabilirim. Benim için yaşadığın bir yerin önemi yok. Önemli olan seni seven ve önemseyen doğru insanı bulduktan sonra nerede yaşadığın bir önemi olmaz diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı, dürüst saygılı, kibar, nazik anlayışlı evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. SAdece evine ailesine bakabilsin düzenli bir işi ve geliri olsun benim için yeterlidir. Gürcistan evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Gürcistan Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mayıs 2024 31 Mayıs 2024 — 18:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar